Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ONART ŞÖMİNE |

ONART ŞÖMİNE |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO106791
  • İLAN TARİHİ24 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ONART ŞÖMİNE adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: 703 SOK. NO:9 / B ŞİRİNYER İZMİR / BUCA
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +902322655970
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ONART ŞÖMİNE FİRMASI HAKKINDA
İzmir şömine merkezi olarak onart şömine, sektöründe öncü firmalardan bir tanesidir. Şömine üretimine izmir üzerinden başlayan onart İmalatını yaptığı şömine haznesi ile motaj esnasındaki faaliyetlerde mekanın özelliklerini geniş çaplı bir şekilde inceleyerek şömine kaplama seçenekleri ile dizayn tasarımları ile temalaştırıp müşterisine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan izmir şömine firmasıdır. Onart şömine sadece ısınma faaliyetleriyle kalmıyor, fonksiyonel yaklaşımları ile ortamın havasını değiştirecek, ev içi prestiji yüksek tutacak ana elemanları sizlerle buluşturuyor.

Onart Şömine farklı tasarım modelleri ile her istek ve ihtiyaç doğrultusunda şömine imalatı yapabilmektedir. Ayrıca ürünlerinde yüksek teknoloji ürünlerini kullanarak, daima yeniliklere açık yüksek kalitede şömine hazneleri ile ekipmanları, şömine kaplamarı ile şömine aksesuarları alanında faaliyet göstererek emin adımlarla ilerlemektedir.

Kullanıcılarına şömine üzerinde en çok ihtiyaç gereksinimi duyulacak kullanışlı, portatif, bir çok fonksiyonu olan teknik ayrıntılara özgün yaklaşımları ile cevap vermiş ayrıca şömine izmir faaliyetlerinde normal uygulamar, çift cidar, iki kat ısıtma sistem, 2+1 ısıtma sistemi ve sulu şömine sistemleri sayesinde birçok ürün yelpazesini içerisinde bulundurarak geniş bir çözüm yolu sunmaktadır.

Standart olarak üretilen haznelerin dışında mekanlara sizlerin zevkinize göre ihtiyaçınızıda en iyi şekilde karşılayacak biçimde izmir şömine merkezi olanak sağlıyor. +902322655970 www.onartsomine.com