Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

MULTİ İNŞAAT |

MULTİ İNŞAAT |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO106574
  • İLAN TARİHİ24 Haziran 2022

İlan Açıklaması

MULTİ İNŞAAT adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: KIRKPINAR MAH. ZAMBAK SOK. YAĞMUR APT. NO:3 ELAZIĞ / KARAKOÇAN
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +904247115186
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

MULTİ İNŞAAT FİRMASI HAKKINDA
BİZ – MULTİ – İNTERNASYONAL – OLARAK

İnşaat – Emlak ve Yatırım uzmanlığı dallarnda hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz.

Yeni ve eski yapılarınız avrupa standartlarında sağlıklı – kaliteli ve zamanında anahtar teslimi yapılır.

özel hayatın verdiği huzur iş hayatınada yansıdığı gibi.

sağlam vücut sağlam kafada olur – terimi çok yerinde olduğu gibi bunu yapılarımızda da sağlam yapı sağlam temelde olur. gibi tanımlıyabiliriz.

herkes en iyi bildiğini yapsın derler ya işte bende yılarımı mesleğime verdim en iyisini ve en kalitelisini yaptım işimden de memnun kalındı. buda işimizi sevmemizden ve özen göstermemizden kaynaklandı.

beş yılık türkiye inşaat tecrübemizden sonra yirmi yıla yakın bir süreç zarfında kendimizi avrupada avrupa standlarına ve kalitesine uygun geliştirdik. bu tecrübeyle altı yıl türkiye de asya ve avrupa kültürüne dayalı bir çalişmayla devam etik.

avrupa ve asyada büyük projelerde yer aldık. İşte bunlardan bazıları.

ALMANYA DA=

Berlin: büyük millet meclisi binası

Hannover: expo 2000 international fuarı

Yine Hannover: merkez metrosu

Hamburg: Üniversite hastahanesi

München: Hava Alanı

askeri binalar – polis merkezleri – işçi bulma kurumları ve benzeri resmi kuruluşlardır.

özel sektörde büyük siteler – vila – yeni ve eski yapılarda yer aldık.

çeşitli ticari merkezlerde yer aldiğimiz inşaat sektörlerinden bazilari;

VW Wolfsburg merkezi binası

Hamburg futbol sahası

München Mercedes binası

Oteller – Moteller – alış veriş merkezleri gibi sektörlerde yılarca değişik yapı şekilerini oluşturduk.

bu birikmiş tecrübelerimizi şimdide Size getirdik. Artık bundan sonra kaliteli – modern ve sağlıklı yapılarla hayalerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ülkemizin genelinde gördüğümüz en büyük eksik en kaliteli malzemelerle kalitesiz bir işçiliğin sonuncunda oluşan kalitesiz ve kısa ömürlü yapılar.

arzumuz burada da avrupa standartlarına uygun kaliteyi – modern yapı dizaynını ve dayanırlılık derecesinin uzatılmasında katkıda bulunmaktır.

işte hedefimizi belirliyerek size hizmete kusursuz ve güvenilir bir yapı modeliyle = suya – ısıya – depreme – yıldırıma – küflenme ve çürümelere maaruz kalmayacak yapıları yaşamınızın bir parçası yapmaktır.

Her türlü soru ve sorunlarınızı her zaman bize danışıp bizimde tecrübelerimizi değerlendirebilirsiniz. (tabii bu dayanışma ve öneriler için hiç bir ücret talep edilmez. ) uzmanlaştığımız daları sizinle paylaşmak ve en önemlisi size en doğrusunu ve sağlıklı bir yaşama alanı yaratmaktır. biz multi grubu olarak üç dalda hizmetimizle sizi memnun etmeyi hedefledik. kalitenin ve sağlığın grubumuzca çok büyük önem taşıdığını ve yapılarda yanlış kulanılan malzemeninde sağlığı etkilediğinin bilinciyle müşteri memnuniyetini her zaman en ön plana aldık.

İNŞAAT:

ÇOK GENİŞ KAPSAMLI OLAN İNŞAAT TERİMİ BİR İNSAN GİBİDİR. YAPIMI ÖZÜRLÜ İNŞAATLAR SÜREKLİ HASTALIKLARA VE AMELİYATLARA YOL AÇAR. KUSURLU BİR BEDENİN HASTALIĞIN SÜREKLİLİĞİNE SEBEP OLDUĞU GİBİ KUSURLU İNŞAATLARDA DA SÜREKLİ YENİLENME İHTİYACI DUYAR. BİR TARAFI ÇÜRÜMEYE YÜZ TUTMUŞ YAPILARIN DİGER TARAFLARIDA BU ÇÜRÜMEDEN ETKİLENİR. O AN GÖRÜNMESE BİLE SONRADAN KENDİSİNİ GÖSTERİR. BUDA O YAPININ ÖMRÜNÜ KISALTIR VE HERGANGİ BİR FELAKETE MUTLAKA HASARA UĞRAR. YANLIZ KENDİSİ DEĞİL CANLARDA BUNDAN PAYINI ALIR. BUNUN ÖRNEĞİNİ MAALESEF DEPREM BÖLGELERİNDE YAŞADIK ÜLKEMİZDE EN SIK RASTLADIĞIMIZ SORUNLARDAN BİRİDE İZOLASYON SORUNUDUR. GENELİKLE KÜF VE NEMLERLE KARŞILAŞIRIZ BU SORUNLARIN HİÇ OLUŞMAMASI MÜMKÜNDÜR. TABİİ İNŞAAT KURALARINA UYGUN YAPILAR İNŞA EDİLİRSE. GÜNÜMÜZDE ARTIK MODERN VE KLASİĞİN İÇ İÇE YAŞADIĞI VE DİZAYN SİSTEMLERİNİN EN MODERN ŞEKLİNİ ALDIĞI BU ORTAMDA ZORUNLU DEĞİŞİKLİKLERE İHTİYAÇ VARDIR. MULTİ GRUBU OLARAK İNŞAATIN TÜMÜNÜ BENIMSEMİŞ VE EL SANATIYLA MODERN YAPIYI BİRLEŞTİRMEYİ BİLMİŞİZDİR.

İNŞAAT HİZMETLERİMİZ:

HER ÇEŞİT YENİ VE ESKİ İNŞAATLARINIZ A – Z YE KADAR TÜM İŞLERİNİZ TEK ELDEN TEMİZ – KALİTELİ – ZAMANINDA VE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLİR.

NOT: BASİT BİR PROJEYE HARCANAN MALİYETLE DAHA MODERN – SAGLIKLI VE SAĞLAM PROJELER ÜRETEBİLİRSİNİZ.

EMLAK:

a)YAPI:

İŞTE BU GENİŞ KAPSAMDA SİZLERE ÇOK YÖNLÜ VE ULUSLAR ARASI ÇALIŞMALAR SUNABİLİRİZ. BİZİM TÜRKİYE GENELİNDE VE AVRUPADA BERABER ÇALIŞTIĞIMIZ İŞ ORTAKLARIMIZ BULUNMAKTADIR.

ALIM VE SATIŞLARINIZDA YAPACAĞIMIZ DEĞERLENDİRMEDEN SONRA SİZE BİR AVANTAJ SAGLANACAKSA SİZE BU EMLAK TÜRÜNÜN GERÇEKLEŞMESİNDE TÜM ÇALIŞMALARIMIZI UYGULARIZ.

AMACIMIZ SİZ EMLAK SAHİPLERİNE VE ALICILARA ARANIZDA SAĞLIKLI BİR BAĞLANTI KURMAKTIR.

BİZ EMLAKTA YANLIZ ALIŞ VE SATIŞLARI DEĞİL O EMLAĞIN FİNANSINI – GELİR SEVİYELERİNİ VE YILIK BİLANÇOLARINIDA DEĞERLENDİRİYORUZ.

b)ARSA:

ÖNEMLİ ETKENLERDEN BİRİ O ARSANIN İMARİ VE TAKS – KAKS DURUMUDUR. ARSANIN ALT ZEMİNİ VE GELECEKTE Kİ PLANLAMAYA UYGUNLUK SAĞLAMASI GERCEKTEN ÇOK ÖNEMLİDİR. ARSANIN NEREDE VE NE AMAÇLA ALINDIĞI ÇOK BÜYÜK ÖNEM TAŞIR.

c)İŞ MERKEZLERİ VE FABRİKALAR:

İŞ MERKEZİ VE FABRİKA ALANLARI DİKAT EDİLECEK EN ÖNEMLİ NOKTADIR. KURULACAK ALANIN NÜFUS ÖLÇÜMÜNÜN BU MERKEZE UYGUNLUGU, ALANLARIN BÜYÜKLÜK SINIRLARININ DOĞRU TASARIMDAN GEÇMESİ VE KURULACAK YERİN KİRA VE YILIK ARTIŞ BEDELERİNİN YATIRIMA CAZİPLİK SAĞLAMASIDIR.

ARTIK YAPILACAK YATIRIMLARIN UZMANCA HESAPLANMASI VE UYGULANMASI İÇİN ZAMAN KAYBETMEYİNİZ. MUTLAKA BİZLERE TASARIMDAN ÖNCE DANIŞINIZ.

d)YATIRIM:

BİZ KARAKOÇAN DAKİ BAZI YATIRIMLIK EMLAKLARDA YAPTIĞIMIZ İNCLEMELERDE MÜLKLERİN VE KİRA BEDELERİNİN BAĞIŞMADIĞINI GÖRDÜK.

EMLAK ALIRKEN DİKATE ALINACAK ÖNEMLİ HUSUSLARDAN BAZILARI YATIRIMIN GERİ DÖNÜŞÜMÜ – YILIK BEDEL ARTIŞLARI VE YATIRIMLIK MÜLKÜN ÖMRÜDÜR. BU BAZI İSTATİKLERİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMADAN YAPILAN YATIRIMLARDA İŞİ TESEDÜFE BIRAKMIŞ OLURUZ.

BİZ SİZİN İÇİN HER NEVİ YATIRIM FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞIP EN MANTIKLISINI VE DOĞRUSUNU UYGULAMAYA HAZIRIZ.

YATIRMI YAPMAKLA İŞ BİTMİYOR ONEMLİ OLAN YAPILACAK YATIRIMIN BİLİNÇLİ YAPILMASIDIR.

AKDENİZDE BULUNDUĞUMUZ SÜREÇTE DEĞİŞİK ÜLKELERDEN YATIRIMCILARLA YAPTIĞIMIZ İNCELEMELERDE NEREDE? NASIL? VE NE OLARAK? YAPILACAK YATIRIMLARIN NEKADAR RİSK TAŞIDIĞINI VE HANGİ SONUÇLAR DOĞURABİLECEĞİNİ DEFALARCA İNCELEYEREK DOĞRU OLDUĞUNA İNANDĞIMIZ PROJELERE YATIRIMCILARIMIZI YÖNLENDİRDİK.

ARTIK İNTERNASYONAL YATIRIMCILAR SADECE KENDİ ÇEVRELERİNDE DEĞİL – YATIRIMLARINI OLMASI GEREKEN YERLERDE UYGULUYORLAR İSRAİLDEN – RUSYADAN – AMERİKADAN, ARAP ÜLKELERİNDEN VE AVRUPADAN GELİP TÜRKİYEDEKİ İNŞAAT VE TURİZİM SEKTÖRÜNE YATIRIM YAPTIKLARINA BİZAT ŞAHİT OLDUK VE HATA KISMEN İÇİNDE BULUNDUK. SİZLERİNDE HEDEFİNDE YÜKSEK GELİRLİ VEYA HIZLI DÖNÜŞÜMLÜ BİR YATIRIM VARSA MUTLAKA BİZE DANIŞINIZ.

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKÜRLER.

İnşaat – Emlak ve Yatırım Uzmanı

Metin Yıldız. +904247115186 www.multiinsaat.com