Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

AKRİLİK TEZGAH SOLİDCOR |

AKRİLİK TEZGAH SOLİDCOR |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO106636
  • İLAN TARİHİ24 Haziran 2022

İlan Açıklaması

AKRİLİK TEZGAH SOLİDCOR adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. AYŞE HATUN ÇEŞME SK. NO: 2 KESTEL PLAZA K: 2 D: 3 İSTANBUL / KADIKÖY
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +902163464645
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

AKRİLİK TEZGAH SOLİDCOR FİRMASI HAKKINDA
AKRİLİK TEZGAH MASİF MUCİZE

SOLIDCOR ®, doğal mineraller ve akriliğin özel bir yöntem ile birleştirilerek ve döküm tekniği ile üretilen %100 akrilik plaka ve akrilik levha esaslı solid surface yüzey kaplama malzemesidir.
Günümüzde özellikle mutfak tezgahlarında ve banyo tezgahlarında, teknelerde, fast – food, otel, hastane karşılama bankolarında, laboratuvar tezgahı ve kaplamalarında Alışveriş merkezlerinin iç ve dış mekanlarında, kısacası hijyenik ve keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde uygulanabilen, en zor mimari detayları bile çağdaş çizgilere dönüştüren, estetik özelliği ve üstün performansı ile uygulamalarda sınırsız özgürlük sağlayan ideal bir yüzey malzemesidir.
Üstelik, homojen ve esnek yapısı, gözeneksiz yüzeyi ve derz olmadan eklenmesi ile eksiz bir yapı oluşturmaktadır. Alternatif ürünlere göre çok daha üstün, çok daha kullanışlıdır.
SOLIDCOR ® ‘u benzeri malzemelerden farklı kılan en önemli özelliği ise, cıvıl cıvıl 60’ dan fazla renk ve doku seçenekleridir.
SOLIDCOR ® ‘un masif, gözeneksiz ve eksiz yapı oluşturan yüzeyi hijyenik olduğu için mikrop ve bakteri barındırmaz.
Herhangi bir basit malzeme ile temizlenebilir, ek yerleri belli olmaz, rengi solmaz, yanmaz, ultraviole ışınlara dayanıklıdır. Limon, sirke ve benzeri asitlere ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir.

SOLIDCOR ® ‘U SOLIDCOR ® YAPAN MUHTEŞEM KiMYASAL BİLEŞİM:

SOLIDCOR ®, yüzeylerde pürüzsüzlüğü sağlayan homojen yapısı ile hijyenik ve estetiktir. Fiziksel ve kimyasal darbelere karşı dayanıklıdır.
SOLIDCOR ®, akrilik esaslı solid bir malzemedir. Akrilik günümüzde çok kullanılan son derece hijyenik bir polimer türüdür. banyo küvetleri, duş kabin panoları, aydınlatma elemanlarında yüksek kalite için akrilik tercih edilir.
Ayrıca organik gözlük camları, ”contact lens” ler, protez damak ve dişler hep akrilik esaslıdır.
Alüminyum – Tri – Hidrat (A. T. H) içeriği sayesinde SOLIDCOR ®, “self extinguishing” (yanmazlık) özelliği gösterir. ATH ’nin mide ilaçlarında kullanıldığı bilinmektedir.
SOLIDCOR ® bu iki maddenin bir karışımıdır. Özel kalıplarda basınç altında ve ısı etkisiyle imal edilir. İçine ilave edilen renk mineral, ve diğer katkılarla doğal granit görünümünü alır.

Firmamız, 1996 yılından bu yana; En ideal yüzey malzemesi olan SOLIDCOR ® ‘ un üretim ve uygulamasını yapmaktadır.
Kuruluşumuz, kesintisiz hizmet verebilmek ve markamızı tanıtabilmek amacıyla bu güne değin imalat ile uygulamalarındaki alt yapısını batı standartlarında tamamlamış, Güçlü ve Tecrübeli kadrosu ile günlük üretim kapasitesini istenilen seviyeye yükseltmiştir.
Konumuzla ilgili iş yapan LG, Samsung, Wilsonart, Staron, ve Hanex gibi markaların yanı sıra TÜRKİYE ve DÜNYA pazarlarında artık SOLIDCOR ® ‘ da var. +902163464645 [email protected] www.solidcor.com