Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

VENİS CAR RENTAL | AVCILAR İSTANBUL

VENİS CAR RENTAL | AVCILAR İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO106248
  • İLAN TARİHİ23 Haziran 2022

İlan Açıklaması

VENİS CAR RENTAL adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: MERKEZ MAH. REŞİTPAŞA CAD. AS – ER İŞ MERKEZİ NO:53 K2 D27 AVCILAR / İSTANBUL
İLÇE: AVCILAR
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902125910685
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

VENİS CAR RENTAL FİRMASI HAKKINDA
VENİS Car Rental, Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını, Türkiye ve İstanbul genelinde karşılayan, iş ortakları ve toplum içinde değer oluşturarak sürekli gelişen, kurumsal ve güvenilir bir şirkettir.

Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık oluşturarak en fazla ve en kaliteli araç filosuna sahip şirket olmak, firmamızın hedefidir. Bulunduğumuz sektörde en üst seviyede olmak birincil hedefimizdir. Güvenin dünyada sahip olunacak en kıymetli varlık olduğunu bilerek siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak için canla başla yılmadan büyük bir özveri ile çalışıyoruz.
Günümüzde her firmanın faaliyet alanlarına göre farklı seçeneklerde araç ihtiyaçları vardır. Araç satın almak firmalar için yeni finansal kaynaklar bulmak demektir. VENİS Car Rental müşterileri adına, araç ihtiyaçlarını talepler doğrultusunda çok kısa sürede çözmektedir.
VENİS Car Rental olarak Ekonomik sınıftan, Lüks sınıfa kadar birçok otomobil çeşidiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Araçlarımız sayfasından kiralayabileceğiniz otomobillerin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilir, Koşullar sayfasından ise Otomobil, Ticari ve Filo kiralama ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. VENİS Car Rental her yıl yenilenen araç filosuyla oluşan araçları ile, bireysel kiralama ve yurt dışından gelen gurbetçilerimizin için, profesyonel kadrosuyla en uygun fiyatla hizmet sunar. Referanslarımızın ve araç sayımızın her geçen gün artması firmamızın oto kiralama sektöründeki kalitesini yansıtmaktadır. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. Araçlarımız 0 – 2 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.