Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

UĞURLU KONAKLARI | MERKEZ KASTAMONU

UĞURLU KONAKLARI | MERKEZ KASTAMONU

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO105792
  • İLAN TARİHİ23 Haziran 2022

İlan Açıklaması

UĞURLU KONAKLARI adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: HİSARARDI MAH. ŞEYH ŞABAN – I VELİ CAD. NO:47 – 51 MERKEZ / KASTAMONU
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: KASTAMONU
FİRMA TELEFON: +903662128202
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

UĞURLU KONAKLARI FİRMASI HAKKINDA
Kastamonu Konak İşletmleri 2003 yılında Kastamonu ’da konak otel işletmeciliği konusunda faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan bir limited şirkettir. Şirket bünyesinde Toprakçılar Konakları ve Uğurlu Konakları özel belgeli konaklama tesisleri işletilmektedir.

2004 yılında açılmış olan Toprakçılar Konakları, tarihi İsmailbey mahallesinde, Candaroğlu İsmailbey Külliyesi ’ne 150 metre mesafede, bir avlu etrafındaki iki konaktan oluşmaktadır. Yaşı 150 yılı aşkın konaklar, özenle restore edilmiş ve 8 standart ve iki adet Türk hamamlı odayla hizmet vermektedir. Taşlık avlusu, yemyeşil bahçesi, yöresel yemeklerin sunulduğu Hüma restoranı ile, tarihi atmosferde, huzuru, konforu ve damak tadını bir arada sunan otantik bir tesistir ve 2004 yılı başından bu yana başarıyla işletilmekte olup, sayısız Türk ve yabancı misafire hizmet vermiştir.
Şirketin 2009 yılında hizmete soktuğu Uğurlu Konakları ise, görkemli Kastamonu kalesinin hemen altında 1, 5 dönümlük cennet gibi bir bahçenin içindeki konumuyla, yine 2 adet tarihi binada 25 odasıyla hizmet vermektedir. Hepsi süperior kategorideki odalar, ince bir zevkle döşenmiş ve her türlü konfora sahiptir. Geniş sofalar ve ortak mekanlar dinlenmeye ve sosyalleşmeye hizmet ederken, gerek Türk ve Osmanlı mutfağının, gerekse Kastamonu yöresel yemeklerinin sunulduğu restoran ise, damak zevkine hitap etmektedir.

Her iki konak kompleksindeki toplam 4 konakta 36 oda ve 80 yatağa ulaşan kapasitesiyle, Kastamonu Konak İşletmeleri, Kastamonu ’nun en büyük konak otel zinciridir. Bu kapasiteyle, grup rezervasyonlarına, toplantı ve tur organizasyonlarına cevap verebilecek durumdadır. Güçlü mutfak kadrosuyla ve zengin mönü çeşitleriyle, her türlü banket hizmetini grup ve münferit müşterilerine vermektedir. Her iki konakta a la kart ve gruplara açık büfe restoran mevcuttur. Yaz aylarında ise özellikle Uğurlu Konakları ’nın geniş bahçe restoranı, 200 – 250 kişiye ulaşan kapasitesiyle hizmet verebilmektedir.