Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

TATİL KAMPANYASI | KADIKÖY İSTANBUL

TATİL KAMPANYASI | KADIKÖY İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO106201
  • İLAN TARİHİ23 Haziran 2022

İlan Açıklaması

TATİL KAMPANYASI adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: 19 MAYIS MAHALLESİ ŞEMSETTİN GÜNALTAY CADDESİ NO:156 / 12 KADIKÖY / İSTANBUL
İLÇE: KADIKÖY
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902163550999
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

TATİL KAMPANYASI FİRMASI HAKKINDA
TatilKampanyasi kurulduğu 2012 yılından bu yana tatil tutkunları için en kaliteli tatili en ekonomik şekilde sunmanın haklı gururunu yaşamakta. Ülkemizin farklı tatil bölgelerinde seçkin konaklama tesislerinde en uygun fiyata tatil sunmanın heyecanını hala ilk işe başladığımız günmüş gibi yaşamaktayız.

Kültür turları, kayak turları, erken rezervasyon, son dakika tatil seçenekleri gibi birçok alanda profesyonel olarak hizmet vermekte olan TatilKampanyasi kaliteyi ekonomik fiyatlar ile bir araya getirmekte.

Kültür turlarımız ile ülkemizin görmediğiniz, bilmediğiniz yerlerini keşfedebilir, tarihi zenginlerimiz ile bilgi hazinenize daha fazla bilgi katabilirsiniz. Tatil bölgelerinin seçkin konaklama tesislerinde en uygun fiyata konaklayabilirsiniz.
Satış sonrası destek anlayışımız her zaman ön planda olmuştur. Siz otelinizde tatilinizi yaparken şirket denetmenleri tarafından ziyaret edilebilir önerileriniz veya şikâyetlerinizi denetmenlerimiz ile paylaşabilirsiniz. Olası şikâyetlerinizin derhal çözüme kavuşacağı konusunda emin olabilirsiniz.