Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

SONAREX TURİZM | BEYOĞLU İSTANBUL

SONAREX TURİZM | BEYOĞLU İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO106048
  • İLAN TARİHİ23 Haziran 2022

İlan Açıklaması

SONAREX TURİZM adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: ŞEHİT MUHTAR BEY CD. NO: 11 FAZLI APT. KAT: 3 TAKSİM BEYOĞLU / İSTANBUL
İLÇE: BEYOĞLU
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902122977075
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

SONAREX TURİZM FİRMASI HAKKINDA
İnsanlığın kıblesidir Kâbe. Hac ve umre vesilesiyle dünyanın dört bir yanından gelen Müslümanların, bir araya gelip tanışma ve kaynaşma imkanını buldukları kutsal yerdir.

Her köşesi Peygamber Efendimizin ve Sahabe – i kiramın anıları ve izleriyle dolu bu kutlu coğrafyaya yapılan yolculuk, belki de insanın hayatında bir kere yaşayabileceğin en özel yolculuktur. Bir milad, yeni bir başlangıçtır.

Biz Sonarex ailesi olarak 37 yıldır bu kutlu yolculuğun her an, her adımda bir Müslümana yakışır şekilde gerçekleşmesini, sağlık, güven ve huzur içinde bu görevin tamamlanmasını sağlamak için varız.

Kurulduğumuz 1980 yılından beri hac ibadeti ve umre turu yapmak isteyen misafirlerimize daima Sünnet – i Seniyye ’ye uygun doğru, dürüst ve kaliteli hizmet sunduk. Deneyimli din görevlilerimiz ve rehberlerimizle 30 bini aşkın misafirimizi kutsal topraklarla tanıştırdık.

Hac Turu ve umre turlarımızın yanı sıra, A Grubu Seyahat Acentesi belgemizle Kudüs, Bosna – Hersek gibi ülkelere kültürel turlar düzenleyen organizasyonumuz, manevi olarak arınacağınız ve yenileneceğiniz bu yolculuklarda yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır.