Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

SARDES RENT A CAR | AVCILAR İSTANBUL

SARDES RENT A CAR | AVCILAR İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO102869
  • İLAN TARİHİ22 Haziran 2022

İlan Açıklaması

SARDES RENT A CAR adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: REŞİTPAŞA CAD. ALTINTAŞ İŞ MERKEZİ NO:50 AVCILAR / İSTANBUL
İLÇE: AVCILAR
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902125900202
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

SARDES RENT A CAR FİRMASI HAKKINDA
Sardes rent a car
Sardes Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

1996 Yılında Kurulan rent a car firmamız, 130 araçlık filosu 9 otomobil markası, ( Audi, Volkswagen, Nissan, Citroen, Ford, Fiat, Renaılt, Hyundai, Kia) 15 değişik modelde ekonomik ve lüks sınıf araç ile oto kiralama hizmeti vermektedir.

Prensiplerimiz sardes rent a car olarak işimizi bir bütün olarak tüm detayları ile mükemmel yapmak. Müşterilerimizi koşulsuz memnun etmek, kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirmek, Firmamızın prestij ve itibarını sürekli yüceltmek kurumsal prensiplerimizdir.

Görevimiz dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan bir oto kiralama hizmeti sunmaktır.

Amacımız hızla büyüyen araç kiralama sektöründe, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, oto kiralama ’da lider marka olmaktır.

Bizler sardes rent a car olarak her zaman kendimizi, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bulunmaktayız. Şimdi de herşeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, herşey dahil ücretlerimiz, ön ödeme seçeneklerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerinizle sardes rent a car olarak hizmetinizdeyiz.

Kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımız, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte ve temizlenmektedir. Ve filomuzu sürekli olarak yenilediğimizden düşük fiyatlara en son model araçları kullanıyor olacaksınız.

Kiralama ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, sardes rent a car olarak hizmetinizdeyiz.