Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

PRO - SİS PRODÜKSİYON | FATİH İSTANBUL

PRO – SİS PRODÜKSİYON | FATİH İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO102878
  • İLAN TARİHİ22 Haziran 2022

İlan Açıklaması

PRO – SİS PRODÜKSİYON adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: ALEMDAR MAH. SALKIM SÖĞÜT SOK. NO:2 KAT:1 D:2 FATİH / İSTANBUL
İLÇE: FATİH
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902125260040
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

PRO – SİS PRODÜKSİYON FİRMASI HAKKINDA
Sizce uluslararası organizasyonlarda katılımcılara hediye edilen nazar boncuğu, Türk kahvesi vb. ürünler, Türkiye’nin tanıtımı için yeterli olabilir mi ?
Şirketimiz Türkiye ’nin tanıtımına katkı sağlayan ve tüm telif hakları tarafımıza ait projeler hazırlayıp sunmaktadır.
Sadece Türkiye ’nin tanıtımını hedefleyen şirketimiz, eserlerinde hiçbir politik, dinsel ve ırkçı görüşe yer vermemektedir.
Doğru, tarafsız ve 7’den 70’e herkesin anlayabileceği sade anlatımı sayesinde, özellikle yabancı ziyaretçilerin ilgisini ve beğenisini kazanmaktadır.
** Ürünlerimizin Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan onayı bulunup, satışına izin verilmiştir.
**Siz de artık kendi misafirlerinize – ziyaretçilerinize ya da değişik organizasyon veya fuarlardaki katılımcılara, ürünlerimizi hediye ya da promosyon olarak vererek
hem Türkiye ’nin tanıtımına katkı sağlamış hem de kendi reklamınızı da yapmış olursunuz. Verdiğiniz sipariş âdetine göre tercih ettiğiniz ürün ve / veya ürünlerimizin üzerine Şirket Logonuzu ekletebilirsiniz.
**Tüm görsel ürünlerimizde HD kalitesindeki çekimler sayesinde, yayınlarımızda mükemmel ve ayrıntılı görüntülerle buluşursunuz.
**Ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında; başta müze satış mağazaları ile havaalanları olmak üzere birçok kitap evinde, bireysel ve kurumsal seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.