Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

OTORENTO TURİZM VE ORGANİZASYON | KADIKÖY İSTANBUL

OTORENTO TURİZM VE ORGANİZASYON | KADIKÖY İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO106243
  • İLAN TARİHİ23 Haziran 2022

İlan Açıklaması

OTORENTO TURİZM VE ORGANİZASYON adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: FAHRETTİN KERİM GÖKAY CAD. AKBANK BLOKLARI D BLOK 294 / 71 ERENKÖY KADIKÖY / İSTANBUL
İLÇE: KADIKÖY
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902164783547
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

OTORENTO TURİZM VE ORGANİZASYON FİRMASI HAKKINDA
Sizin için, kaliteli hizmet veren yüzlerce araba kiralama şirketini aynı çatı altında buluşturduk. Araba kiralamayı kolay, güvenli ve uygun fiyatlı bir hale getirdik.

Araba Kiralamanın En Kolay Yolu

Otorento ’da istediğiniz arabayı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız araba dilediğiniz yere, evinize, işyerinize ya da sizin belirttiğiniz bir adrese teslim edilir ve dilediğiniz yerden teslim alınır. Her türlü soru ve sorununuz için 24 saat hizmetinizdeyiz.

Araba Kiralamanın En Güvenilir Yolu

Otorento ’dan ihtiyacınız olan arabayı güvenli bir şekilde kiralarsınız. Üye işyerlerimizin tamamı kalite testini başarıyla geçmiş kurumlardır. Benzeri değil, bizzat ekranda özelliklerini gördüğünüz araba hizmetinize sunulur. Arabalarımız en fazla 3 yaşındadır.

Araba Kiralamanın En Uygun Fiyatlı Yolu

Otorento bir araba kiralama borsasıdır. Fiyatlar tamamen dinamik olup, arz ve talebe göre oluşur. Her kiralama lokasyonunda çok sayıda alternatif şirket size hizmet sunmak için rekabet halindedir. Şartlara göre, kiralama şirketleri her an fiyatlarını değiştirebilme hakkına sahip olduğundan, otorento ’u sık sık ziyaret ettiğinizde promosyonları yakalama şansınız artar.