Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

NERİSSA HOTEL |

NERİSSA HOTEL |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO102976
  • İLAN TARİHİ22 Haziran 2022

İlan Açıklaması

NERİSSA HOTEL adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: ANTALYA – KUMLUCA KARAYOLU (D400) ARASI / ÇIRALI ANTALYA / KEMER
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +902428257156
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

NERİSSA HOTEL FİRMASI HAKKINDA
Nerissa Otel ’deki tatiliniz; şehirlerde yaşayan sizlerin özlediği, ideal peyzaj düzenlemesiyle kurgulanmış geniş bahçesinde, Akdeniz iklimine ait narenciye ve palmiye ağaçlarının gölgesinde dinlenerek eğlenip, hissederek yaşayacağınız ve tüm zamanların keyfini çıkaracağınız bir tatil olacak.

14. 000 m2 lik doğal bir ortamda, hayatınıza hayat katmak isteyen yemyeşil bir doğayla, sade ama konforlu zamanları yaşamak isterseniz, bilin ki huzur dolu, oksijeni bol bir tatil sizleri bekliyor. Günün doğa ve güneşle bütünleştiği, 80 – 100 yatak kapasiteli Nerissa Otel Antalya hava limanına 80 km. mesafede olup, arzu üzerine siz misafirlerine özel servis hizmeti vererek, ulaşım rahatlığı sağlamaktadır.

Dilerseniz Nerissa Otelin havuzunda, dilerseniz Akdeniz mavisinin, yemyeşil ormanlarla sarmalandığı, Nerissa Otel ’in hemen yanı başındaki mavi bayraklı Çıralı kumsalında, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Çıralı koyu 3, 9 km uzunlukta olup, bir taraftan Olympos antik kenti, diğer taraftan da Karaburun ile çevrilidir. Dünyaca meşhur, koruma altında olan Caretta Carettalar da her yıl binlerce kilometre yol kat ederek Çıralı koyuna gelip, yumurtalarını bırakırlar. Sabahın ilk ışıklarıyla yumurtalarından çıkan yavru Carettaların denize ulaşma çabalarını izlemek tatilinizin en keyifli, ender deneyimlerinden biri olacaktır.

Ücretsiz olarak hizmetinize sunduğumuz bisikletlerimizle dilediğiniz zaman ufak bir gezinti yapıp, köyümüzü ve burada yaşayan insanlarımızı tanıyabilirsiniz. İster efsanevi sönmez ateşi ile dünyaca ünlü Yanartaşı ziyaret edin, ister bir etabı Çıralıdan geçen 550 km. lik eski Likya ticaret yolunda bir akşam yürüyüşü yapın ya da bahçemizdeki hamaklarda uzanarak kuş sesleri eşliğinde sevdiğiniz bir kitabı okuyun. Bütün bunlar tatilinizin unutulmaz anılarından olacak ve bir dahaki tatilinizi sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.

Çıralı ve Nerissa Otel sadece yaz tatilleriniz için değil, kısa bir ziyaret, bir hafta sonu tatili ve stres atmak için ideal bir yer olup, kış mevsimlerinde dahi ziyarete değer. Yaz – Kış konuklarını muhteşem bir doğa güzelliği içinde yaşatan bu coğrafyada, sizleri evinizin konforuyla ağırlayacak olan Nerissa Otel ’de görmek dileğiyle bekliyoruz….. +902428257156 www.hotelnerissa.com