Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

MİCEMUDO TRAVEL |

MİCEMUDO TRAVEL |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO103882
  • İLAN TARİHİ22 Haziran 2022

İlan Açıklaması

MİCEMUDO TRAVEL adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: TRUMP TOWERS AVM B4 MECİDİYEKÖY İSTANBUL / ŞİŞLİ
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +908503338870
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

MİCEMUDO TRAVEL FİRMASI HAKKINDA
MICEMUDO TRAVEL 1994 Yılında İstanbul ’da kurulmuş olan Canlar İşletmecilik Ltd. Şti. nin 2007 yılında İstanbul ’da faaliyetlerini başlattığı A grubu seyahat acentesidir.

Hizmetlerimiz arasında yurt içi – yurt dışı otel rezervasyonları, tüm dünyaya en ekonomik uçak biletleri, kültür turları, okul gezileri, şirket toplantıları, mavi yolculuk, vize hizmetleri, transfer, araç kiralama hizmetleri ve yurt dışı eğitim programları bulunmaktadır.

Talepleriniz doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmayı hedef haline getirdik.

Ulusal ve Uluslararası birçok organizasyona başarıyla imzasını atmış profesyonel ve yenilikçi MICEMUDO TRAVEL ekibimizle ile farklılığı yaşayıp bunların ayrıcalıklara dönüştüğünü göreceksiniz.

Etkin vizyonumuzda, organizasyonlar bizim için birer hologramdır. Hologramların parçaları birleştiğinde görüntüler yoğunlaşır ve paylaştığımız vizyon “benim” Yerine “bizim görüşümüz” halini alır.

Her konuda çözüm ve sonuç ortağı olma hedefimizle, istekleriniz için farklı strateji ve yaklaşımlarla mükemmel sonuçlar üretecek, iki boyutlu projelerin üçüncü boyuta taşınmasını bizimle yaşayacaksınız. +908503338870 www.micemudo.com