Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

GÜVENLER KIZ ÖĞRENCİ YURDU | AVCILAR İSTANBUL

GÜVENLER KIZ ÖĞRENCİ YURDU | AVCILAR İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO102929
  • İLAN TARİHİ22 Haziran 2022

İlan Açıklaması

GÜVENLER KIZ ÖĞRENCİ YURDU adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: GÜMÜŞPALA MAHALLESİ ZABİT SOKAK NO:1 / 1 AVCILAR / İSTANBUL
İLÇE: AVCILAR
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902126951931
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

GÜVENLER KIZ ÖĞRENCİ YURDU FİRMASI HAKKINDA
Güvenler kız öğrenci yurdu, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir.

Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan Güvenler kız öğrenci yurdu, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan genç kızlarımızın öğrenim hayatlarında yeni evleri olacaktır.

İstanbul – Avcılar’da bulunan Güvenler kız öğrenci yurdu’nun ayrıcalıklarını yaşayın.

Güvenler kız öğrenci yurdu, öğrenci yaşam alanları standartlarına uygun yurt olarak projelendirilip deprem yönetmeliğine uygun imarı yapılmış olan İstanbul – Avcılardaki sigortalı yeni binamızda hizmet vermektedir.

Güvenler kız öğrenci yurdu için yaşam alanlarının güvenirliliği, hijyen, eğitimin ve kullanılacak techizatın kalitesi hizmetin her aşamasında en çok önem gösterilen başlıklardır.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, eğitimden güvenliğe, mutfaktan teknik ekibe kadar konularında uzman kadromuz ve sıcak bir yuva ortamında yurt hizmetleri anlayışımız ile diğer kız öğrenci yurtlarından her zaman bir adım önde olduğumuzu anlamak için bizimle kısa bir süre geçirmeniz yeterli olacaktır.