Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

GECEK TERMAL | MERKEZ AFYONKARAHİSAR

GECEK TERMAL | MERKEZ AFYONKARAHİSAR

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO106442
  • İLAN TARİHİ23 Haziran 2022

İlan Açıklaması

GECEK TERMAL adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: AFYON – KÜTAHYA KARAYOLU 14. KM MERKEZ / AFYONKARAHİSAR
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: AFYONKARAHİSAR
FİRMA TELEFON: +902722515275
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

GECEK TERMAL FİRMASI HAKKINDA
Toplam yatak kapasitesi 130 olan Gecek Kaplıcasında termal havuzlar ve banyo imkanları mevcuttur. Odalar yataksız olup, yatak müşteri tarafından temin edilmektedir. Ancak bu tesisler Afyon Ticaret Odası tarafından yenileşmeye tabi tutulmuştur.
Mülkiyeti İl Özel İdare Müdürlüğü’ne ait olup yap işlet devret yöntemi ile restore edilerek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınca kurulan Gecek Termal Turizm A. Ş. tarafından işletilmektedir..
Gecek Termal Afyon’un en eski kaplıcalarından olup, 49 – 48 cantigrad derece sıcaklığa ulaşan şifalı suyun bir çok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir. Gecek kaplıcası sodyum klorürlü – bikarbonatlı kaplıca ve içmede, ortapedik ve nörolojik sekellerin rehabilitasyonunda, metabolizma ve kadın hastalıklarının tedavisinde faydası bulunmaktadır. Şişmanlık ve diyabetik rahatsızlıklara faydalıdır.
Tesiste Bulunan Üniteler ve Özellikleri
Devretatil Villa
Daire Sayısı: 36, Bir Dairedeki Oda Sayısı: 2 Oda 1 Salon, Yatak Sayısı: 4 Yatak 1 Çekyat 5 Yatak, Toplam Yatak: 225, Odaların Özelliği: Banyo, Havuz, TV, Buzdolabı, Möbleli.

Kiralık Villa
Daire Sayısı: 9, Bir Dairedeki Oda Sayısı: 2 Oda 1 Salon, Yatak: 5 Toplam Yatak: 45 Odaların Özelliği: Banyo, Havuz, TV, Telefon, Buzdolabı, Möbleli.

Halk Hamamı
1 Havuz (Bayanlar için)
1 Havuz (Erkekler için)
Restaurant: Tabldot usulu yemek, Pide, Sac Böreği
Cafe: 50 Kişilik.
Market

Gecek Termal Tesisleri İşletme Müdürlüğü