Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ELANUR TURİZM | ÇANKAYA ANKARA

ELANUR TURİZM | ÇANKAYA ANKARA

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO102753
  • İLAN TARİHİ22 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ELANUR TURİZM adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: HÜRRİYET CAD. NO:141 / 3 DİKMEN ÇANKAYA / ANKARA
İLÇE: ÇANKAYA
ŞEHİR: ANKARA
FİRMA TELEFON: +903124830055
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ELANUR TURİZM FİRMASI HAKKINDA
ELANUR TURİZM olarak 1997 yılında 20 m2 alana kurulmuş olup tek bir araçla bu yolculuğa başlayıp, kurulduğu tarihten itibaren düzenli, özverili, güvenli ve dürüst çalışmaları ile yolunda emin adımlarla ilerleyerek zamanla kurulus, resmi kurum personeli ve öğrenci servis taşımacılığını üstlenmiş olup bunları halen başarı ile sürdürmektedir.

Geçen zaman içerisinde araç sayısını çoğaltarak kara yolları kanun yönetmeliğine uygun araçları, tecrübeli dürüst ve saygılı yöneticileri, deneyimli personeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Ankara gibi metropol bir şehirde araç sayısının giderek artması teknik altyapı yetersizliği vb. nedenlerle her geçen gün yoğunlaşan trafik çilesinden sizleri en konforlu, sakin şekilde ve zamanında ulaştırmaktadır.

Tüm sorumluluğunun bilincinde olan ELANUR TURİZM iş kanunu, kara yolları taşıma kanunu, servis araçları hizmet yönetmeliğindeki şartlara harfiyen uymakla birlikte zaman kaybı yaşanmaksızın ve trafik çilesinden en az şekilde kurtularak zamanında evlerinize veya iş yerlerinize ulaşımı sağlar.