Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ALYA BUTİK OTEL | MERKEZ BURDUR

ALYA BUTİK OTEL | MERKEZ BURDUR

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO106439
  • İLAN TARİHİ23 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ALYA BUTİK OTEL adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: ŞEHİT ÖZPOLAT CADDESİ NO:6 MERKEZ / BURDUR
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: BURDUR
FİRMA TELEFON: +902482343067
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ALYA BUTİK OTEL FİRMASI HAKKINDA
Burdurun merkezinde yer alan Alya Otel bir Sim Şirketler Grubu kuruluşudur. Şirketimiz 2000 yılından bu yana faaliyette olup Lpg, Otomotiv, Hayvancılık, Gıda gibi çeşitli alanlarda yürüttüğü faaliyetlerini, istikrarlı yapısını sürdürerek, başarısının temelinde yer alan, bir ilke haline getirerek benimsediği “en üst seviyede müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite” anlayışına dayalı hizmet prensibi ile Turizm ve Otelcilik alanında hizmetlerine devam etmektedir.

Şehrin tüm imkanlarından rahatlıkla yararlanabileceğiniz merkezi konumda yer alan Alya Otel, 20 oda ve 45 yatak kapasitesi ile yerli ve yabancı misafirlerimizin rahatlıkla ve keyifle konaklayabileceği, alanında uzman ve güler yüzlü profesyonel personeli ile hizmet vermektedir.

Otelimizde konaklayan misafirlerimizin kaliteli bir hizmet alabilmesi için, en ince ayrıntı dahi gözden kaçırılmadan büyük bir özenle hizmet verilmektedir. Misafir araçlarının otopark sorunu bulunmamaktadır. Otelimizin içersinde ve çevresinde 24 saat kesintisiz kayıt yapan güvenlik kameraları ile çevrede otopark olarak kullanılan alanlarda ve caddelerde otel kameralarının yanında Mobese kameraları bulunmaktadır. Misafirlerimiz gönül rahatlığı ile, sunmaya çalıştığımız kaliteyi yaşamaktadırlar.

Merkezi konumunun sağladığı avantaj neticesinde misafirlerimiz alışveriş, yemek, ve eğlence merkezlerine araca ihtiyaç duymadan ulaşabilmekte, yine Burdurun eşsiz tarihi dokusunu gezerken de hiçbir şekilde araç ihtiyacı hissetmemektedir.

Kalitenin yaşanabildiği, Burdur ’daki eviniz olan ve bir dahaki konaklama ihtiyacınızda tek tercihiniz olacağına inandığımız otelimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.