Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ALSERO TUR | KUŞADASI AYDIN

ALSERO TUR | KUŞADASI AYDIN

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO102523
  • İLAN TARİHİ22 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ALSERO TUR adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI NO:25 MELİS APARTMANI B / BLOK D:5 KUŞADASI / AYDIN
İLÇE: KUŞADASI
ŞEHİR: AYDIN
FİRMA TELEFON: +902566126600
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ALSERO TUR FİRMASI HAKKINDA
Alsero Tur ’a Hoş Geldiniz.

1996 yılından bu yana binlerce kişiyi yurt dışından ülkemize taşıyan bir firmayız. Yurt dışında Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Arnavutluk, Polonya ve İsviçre ile beraber 2010 yıllından itibaren İran Pazarı olmak üzere birçok ülkeden İstanbul`dan Antalya`ya Kadar tatil imkanı sunmaktayız. 2009 Yıllında turizmde kazandığımız deneyim, verdiğimiz dürüst ve doğru hizmet anlayışını siz değerli misafirlerimize sunmak üzere Türk pazarında çalışma kararı aldık, beklentilerinin doğrultusunda bir tatil deneyimi yaşatmak ve yaşatmaya kararlıyız. Biz kendimizi size daha yakından tanıtmak isteriz.

Misyonumuz

En geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşterilerine bir tatil firmasında beklediklerinin de ötesinde bir tatil alışverişi deneyimi sunmak. Biz kendimizi size daha yakın hissediyoruz.

Vizyonumuz

İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve tatil denildiğinde ilk akla gelen, lider turizm markası olmak.
Misyonumuz ve vizyonumuz ışığında tatilin sizler için önemini en iyi bilen ve tatilinizi güvenle emanet edebileceğiniz tek adres olmak için çok çalışan bir firmayız.