Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ACL RENT A CAR | TUZLA İSTANBUL

ACL RENT A CAR | TUZLA İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO106017
  • İLAN TARİHİ23 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ACL RENT A CAR adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: İSTASYON MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. ITIR SOK. NO:3 / 8 TUZLA / İSTANBUL
İLÇE: TUZLA
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902164468101
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ACL RENT A CAR FİRMASI HAKKINDA
ACL, araç kiralama hizmeti veren, zengin araç filosu, güler yüzlü kadrosu ile sizlere güvenli konforlu ve ekonomik hizmet sağlamak için kurumsal ve bireysel araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuş bir firmadır. ACL olarak iddia ediyoruz! Modern araç filosu, kaliteli hizmeti ve en ucuz araç kiralama fiyatını ACL ’de birarada bulacaksınız.
Sosyal Sorumluluk Projemiz !
Tüm bireylerin ve yönetimlerin, içinde yaşadıkları toplumun yaşam kalitesini iyileştirmek için, kendi çalışanları ve onların aileleri, yerel halk ve bütün toplumla birlikte sürdürülebilir bir dünya için ekonomik, çevresel, kültürel ve sosyal gelişmeye destek verme sorumluluğudur.
Bizler de ACL olarak bu sorumluluğun bilincinde olan bir kuruluş olarak içinde yaşadığımız topluma entegre olma konusunda büyük sıkıntılar yaşayan ve bu sıkıntılardan dolayı birey olma hakkını kendi çabaları ile elde etmeye çalışan bedensel engelli insanlarımıza karşı kendimizi sorumlu hissetmekteyiz.
ACL Rent A Car kiraladığı her araçtan elde ettiği gelirin bir kısmını Türkiye ’de bedensel engelli vatandaşlarımıza yıllarca büyük desteklerde bulunmuş ‘Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği ‘ ne destek olarak bağışlayacaktır.
Araç kiralayan her müşterimize* kiralama sonunda araç kiralama formunda belirtilen adrese Bedensel engellilerle Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan bağışcı sertifikası gönderilecektir. *Bağışcı sertifikası bir hafta ve üzeri kiralamalarda verilmektedir.