Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

YEŞİL SU TESİSATÇISI |

YEŞİL SU TESİSATÇISI |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO99494
  • İLAN TARİHİ21 Haziran 2022

İlan Açıklaması

YEŞİL SU TESİSATÇISI adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: ŞEMSİPAŞA MAH. LÜTFÜ AYKAÇ SOK. NO: 8/2 İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +905301227056 +905301227056
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

YEŞİL SU TESİSATÇISI FİRMASI HAKKINDA
YEŞİL SU TESİSATÇISI
Su Tesisatçısı firmamız 1990 yılından itibaren İstanbul’un su tesisatçısı olmaya ve İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.
Firmamız, alanında öncü olma istek ve gayretiyle, sürekli yenilenerek bir sistem geliştirmeye devam etmektedir. Bu sistemin kurulumunda esas aldığımız hedefler:
-Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve değerlendirerek olumsuz noktalarda iyileşme sağlamak.
-Malzeme ve işçilik kalitesini en üst seviyede tutmak.
-Ustalarımıza sıcak çalışma ortamı yaratarak verimliliği arttırmak.
– Kaliteli işçilik ve malzemeler ile uzun süre dayanacak işler ortaya çıkarmak.
– Ürün ve hizmet yelpazesinin genişliği ile müşterilerimize daha çeşitli çözüm ve fikirler sunmak.

İnanıyoruz ki firmamızın farklılığı, tecrübemizi de kullanarak daha kaliteli işçilikle daha çok işe imza atmak olacaktır.

Vizyonumuz 7/24 ulaşabileceğiniz İstanbul ve Türkiye’de tek bir noktadan garantili hizmet vermektir. Biz Su Tesisatçısı firması olarak bünyemizde profesyonel, işinde tecrübeli, garantili ve kaliteli işçilikle işlerini yapan ustalar barındırmaktayız. Sıhhi Tesisat alanında tüm konularda son teknoloji sistemleri kullanarak en iyi hizmeti en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

Her türlü su tesisat arızası ve tamiri, *cihazla su kaçağı tespiti* , *robotla tıkanıklık açma* temiz su tesisatı, kameralı tıkanıklık açma, çeşme tamiri ve montajı, su tesisatı değiştirme ve döşeme işlemleri, vana tamiri ve montajı, gider açma, lavabo ve mutfak gideri açma, banyo tesisat tamiri ve tadilatı gibi ihtiyaçlarda çözüm odağınız olmaya devam ediyoruz. Ayrıca doğalgaz tesisatı, bakımı, montajı ve döşemesi, petek temizleme, havlupan montajı, kalorifer tesisatı projelendirme gibi her konuda da yardımcı olmaktayız. Bunlar ve benzeri alanlarda hizmetlerimizi 5 yıl garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir sorun olması durumunda yaptığımız işin arkasındayız. Firmamız kullandığı malzemeler ve işçilikten garanti veren bir firmadır.

NEDEN YEŞİL SU TESİSATÇISI?

-Tesisat alanında tecrübeli, profesyonel ve garantili işçilikte kendimize güveniyoruz.
-Güler yüzlü hizmet ile çalışıyoruz.
-Son teknoloji sistem makinaları kullanarak işimizi titizlikle yapıyoruz.
-Uygun fiyat ve kesin çözümler ile karşınızdayız.
-Robotlarımız ile görünmeyen yerleri görüntülüyoruz.

TESİSAT ALANINDA NEDEN ZİRVEDEYİZ?

Yeşil Su Tesisatçısı : *Su tesisat ustası* aradığınız zamanlarda işinde profesyonel uustaları ile problemlerinize çözüm bulunmaktadr. Tamirat, montaj veya değiştirme işleriniz için neyin gerekli olduğunu ve kesin çözümün neler olabileceğini bilecek kadar uzun yıllardır bu işi yapmaktadır. Tesisat servisine başvuruyorsanız *www.su-tesisatcim.com* sitemizden veya 05301227056’lı numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. +905301227056 +905301227056