Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ŞAHİN TEKNİK |

ŞAHİN TEKNİK |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO99362
  • İLAN TARİHİ20 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ŞAHİN TEKNİK adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: KÜTÜKÇÜ MAHALLESİ, ŞELALE CADDESİ NO: 147 ANTALYA / KEPEZ
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +905358685552
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ŞAHİN TEKNİK FİRMASI HAKKINDA
şahin teknik sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

şahin teknik olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz,

şahin teknik olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye ’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. +905358685552