Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ROSCHE ENDÜSTRİ SİSTEMLERİ VE SU ARITMA CİHAZLARI İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ | KONAK İZMİR

ROSCHE ENDÜSTRİ SİSTEMLERİ VE SU ARITMA CİHAZLARI İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ | KONAK İZMİR

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO99401
  • İLAN TARİHİ21 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ROSCHE ENDÜSTRİ SİSTEMLERİ VE SU ARITMA CİHAZLARI İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: HALKAPINAR MAH. 1441 SOK. NO: 1F1 TESİSAT İŞ MERKEZİ KONAK / İZMİR
İLÇE: KONAK
ŞEHİR: İZMİR
FİRMA TELEFON: +908503022740
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ROSCHE ENDÜSTRİ SİSTEMLERİ VE SU ARITMA CİHAZLARI İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ FİRMASI HAKKINDA
Rosche Germany, Endüstri Tesisleri ve yaşam alanları için içme suyu cihazları, su arıtma cihazları ve arıtma tesisleri üreten uluslararası bir markadır. 50 yıllık tecrübesiyle, Endüstri tesisleri ve yaşam alanları için, merkezi arıtma sistemleri, mobil arıtma cihazları, proses uygulamaları için özel dizayn su arıtma tesisleri üretmektedir. Ayrıca Modern mutfaklar için Anti bakteriyel bileşenlerden oluşan 5. nesil özel cam tasarımlı su arıtma cihazları sunmaktadır. Ankastre arıtma seti ve mineralli su sağlama özelliği ile ROSCHE evlerinizin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Üstün Alman teknolojisini Türk mühendisliği ile buluşturan Rosche Germany su arıtma cihazları ve içme suyu cihazları; ailenizin sağlığını düşünen ergonomik, güvenilir, modern ve şık tasarımlar sunmaktadır.

Neden Rosche ’u tercih etmeliyim ?
Rosche, sizlere ulaşabileceğiniz son teknoloji ve üstün lezzette içme suyu sağlamaktadır.
Rosche Germany su arıtma cihazını Nasıl temin edebilirim ?
Rosche ürünlerine 0850 302 27 40 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Türkiye geneli servis ve üstün hizmet altyapısı bulunmaktadır.

Rosche ürünleri ne kadar ?
Rosche ürünleri ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri hakkında www. rosche. com. tr web sitesi üzerinden ve 0850 302 27 40 nolu çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.
Su arıtma cihazı kullanıyorum ama memnun değilim, ne yapmalıyım?
Mevcut su arıtma cihazınızı Rosche un sadakat programı çerçevesinde değiştirebilir ve Rosche un üstün lezzet kalitesine özel indirimli olarak ulaşabilirsiniz.
Su arıtma cihazım var, servis ve bakım yaptırabilir miyim?
Markası ne olursa olsun, üstün ve koşulsuz hizmet sağlayan Rosche Germany; evlerinize sağlıklı su ulaştırmak adına 81 ildeki servisleri ile hizmetinizdedir.