Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

DURKAL TESİSAT | MERKEZ ANKARA

DURKAL TESİSAT | MERKEZ ANKARA

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO99336
  • İLAN TARİHİ20 Haziran 2022

İlan Açıklaması

DURKAL TESİSAT adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: KAVACIK SUBAYEVLERİ MAH. ŞAİR MEHMET EMİN CAD. 59/A MERKEZ / ANKARA
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: ANKARA
FİRMA TELEFON: +903123180929
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

DURKAL TESİSAT FİRMASI HAKKINDA
1985 ‘ten beri Türkiye ’nin en köklü ve kendisini sektörde ıspat etmiş, sıhhi – su tesisat kuruluşlarından biri olan DURKAL TESİSAT 1985 ’ten beri sektörün içinde olup, günün şartlarına göre kendini güncellemiş bilgi, birikimi ve tecrübesi ile birlikte bu güne kadar çalışmış olduğu takım arkadaşlarını bir araya toparlayarak Ankara ’da bu gün ki kurumsal yapısına ulaşmıştır.

Faaliyet alanımız olan; Su Sızıntısı Bulma – Kırmadan Noktasal Su kaçağı Tespiti ve Tamiri – Radyatör Temizliği – Petek temizliği – Kalorifer Tesisat Temizliği – Merkezi Sistem Bakım ve Temizlik – Yerden Isıtma Temizlik – Tıkanıklık açma – Su tesisatı Montajı – Su Tesisatı Tamiri konusunda Durkal Tesisat bünyesindeki sertifikalı tesisatçılarla %100 garantili hizmet sunuyoruz.

Faaliyette bulunduğu sektördeki müşterilerin tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile pekiştirmiştir. İnsan kaynağının ön plana çıktığı gerçeğini dikkate alarak yaptığımız işin doğası gereği bu konuya en büyük hassasiyeti göstermekteyiz. Konularında iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarımız ile teknolojiyi devamlı takip ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, bu yolda güvenle büyüyerek ilerlemekteyiz.