Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ABA YAPI TESİSAT | BUCA İZMİR

ABA YAPI TESİSAT | BUCA İZMİR

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO99365
  • İLAN TARİHİ20 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ABA YAPI TESİSAT adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: SEYHAN MAHALLESİ, 643/1. SOKAK NO: 28 BUCA / İZMİR
İLÇE: BUCA
ŞEHİR: İZMİR
FİRMA TELEFON: +902322524334
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ABA YAPI TESİSAT FİRMASI HAKKINDA
VİTRA – GBERİT – SEREL – VİSAM – SİAMP – KALE – GROHE – BOCCHİ – CERAVİT – WALSİR – JAPAR – SANİCA – SCHWAB

Her Model Kale Gömme Rezervuar Tamiri İçin Size Bir Telefon Kadar Yakınız. Orijinal Parça Profesyonel İşçilik Ve Uygun Fiyatlarımızla Sizlere Geberit Markalarında Özel Servis Hizmeti Veriyoruz.

İzmir Ve Birçok İlçelerinde Hizmet Vermektedir Aklınızdaki Tamirci İmajını Unutun! Bugüne Kadar Tamircilerle Yaşamış Olduğunuz Tüm Sıkıntıları Tamamen Geride Bırakacak, Eviniz Ve İş Yerinizin Tüm Tamir Ve Tadilat İhtiyaçlarını Tek Bir Firma İle Profesyonel Düzeyde Çözebileceksiniz. Artık Eğitimli, Güvenilir, Müşteri Memnuniyetini En Ön Planda Tutan, Zamanında Gelen, İşinin Ehli, Güvenlik Soruşturması Yapılmış, Yapılacak İşi İstediğiniz Gibi Yaptığı Gibi, Fahiş Fiyatlar Da Talep Etmeyen, Fiyat Politikası Belirli, Aradığınız Zaman Ulaşabileceğiniz, Üniformalı Ve Üstü Başı Temiz, İşini Temiz Ve Tertipli Yapan, İş Yaparken Evinizi Batırmayan, Evinizin İşini Yarım Bırakıp Başka Müşterilere Gitmeyen, Şikâyetlerinizle İlgilenen Ve Büyük Önem Veren Tamirciler Var. Aba Yapı Tesisat Tamirciliğin Kurallarını Yeniden Yazarak Tamircilik İşinin İmajını Tamamen Değiştiriyor!

Musluk Tamiri, Gömme Rezervuar Elektrik Problemleri, Marangozluk İşleri, Plazma TV Montajı, Lamba Takmak, Perde Asmak, Korniş Takmak, Fayans Yapıştırmak, Bahçe İşleri, Duş Kabini, PVC Pencere Tamiri Ve Evinizin Komple Tadilatı Da Dahil Her Türlü Tamir, Bakım, Montaj, Tadilat Ve Benzeri İşleriniz İçin Bizi Çağırabilirsiniz. Biz Bütün Bu İşler İçin Tecrübeli Ustaları Sizin İçin İşe Aldık Ve Eğittik. Hatta Evinizde Veya Büronuzdaki Herhangi Bir İşi Yaparken Bir Yardımcıya İhtiyacınız Olursa, Hemen Bir Yardımcı Da Gönderebiliriz, Gazete İlanlarından, Dükkânının Önünden Geçerken Görüp Tesadüfen Bulduğunuz Veya Bir Yerlerde Tanıştığınız, Tamirci Olduğunu Söyleyen Kişinin Evinizi Yıkıp Döküp Pisletmeyeceğini Umarsınız. İşinin Ustası Olup Olmadığından, Hırsız Veya Sabıkalı Olup Olmadığından Hiç Bahsetmiyoruz Bile!… Evinizle İlgili Böyle Bir Risk, “Bekleyip Görelim” Denebilecek Cinsten Bir Risk Değildir. Bu Riske Girmek Yerine, Markalaşmış, Profesyonel Bir Büyük Firmadan Hizmet Alabilirsiniz. Hem De Çok Uygun Fiyatlara!… Evinize Gelen Tamirci, Tesisatçı, Marangoz, Boyacı, Vb. Kişileri Evinize Almadan Önce, Haklarında Ciddi Bir Güvenlik Soruşturması Yapıp, Sabıka Kaydını Ve İkametgah Belgelerini Kontrol Edip Ondan Sonra İçeriye Alabilseniz Ne Kadar İyi Olurdu Değil Mi? Çalışanlarının Hepsi İçin Güvenlik Soruşturması Yapmakta Ve Referansla İşe Almaktadır. Aba Yapı Tesisat Un Çalışanlarına Güvenebilir, Gönül Rahatlığıyla Evinize Alabilirsiniz. Evinize Kimi Aldığınızı Bilmeniz İçin, Çalışanlarımızın Hepsi. Aba Yapı Tesisat Un Üniformasıyla Ve Söz Verdiğimiz Saatte Gelir.

Aba Yapı Tesisat Evinizdeki Ve İşyerinizdeki Küçük Tesisat Ve Tamir İşlerinize Büyük Önem Veren Bir Firmadır.