Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ÖZLEM HALI YIKAMA |

ÖZLEM HALI YIKAMA |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO99172
  • İLAN TARİHİ20 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ÖZLEM HALI YIKAMA adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: BÜLBÜLDERESİ CADDESİ 88 / KÜÇÜKESAT ANKARA / ÇANKAYA
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +903124472223
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ÖZLEM HALI YIKAMA FİRMASI HAKKINDA
Sektörün öncü ve yenilikçi firmalarından Özlem Halı Yıkama olarak, sektörde uzun zamandan beri ciddi bir oyuncu olarak hizmet vermekteyiz. Fark yaratma ilkemiz ve sorgusuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla öne çıkan firmamız, kaliteden ödün vermeyen bir yapıya sahiptir.

Özlem Halı Yikama ailesi olarak diyoruz ki;
“Halılarınızın temizliğini biz yapalım, siz keyfini yaşayın. “

Halılarınız adresinizden ücretsiz servisimizle güleryüzlü personelimiz tarafından alınır, halı yıkama işlemi tamamlandıktan sonra kurutma sistemine tabi tutulur. Parfümleme ve Paketleme işleminden sonra servisimiz yine adresinize kadar temizlenmiş olan halılarınızı teslim eder. Halılarınız yıkanırken, sağlığınız için Antibakteriyel halı şampuanı ve temizlik malzemeleri kullanılır. Hiç bir şekilde halılarınıza zarar verecek olan KİMYASAL MADDELER kullanılmamaktadır.

Halılarınızı tamamen kapalı bir ortamda ısı izolasyonu yapılmış, kir, toz, baca dumanı ya da eksoz gazlarına maruz bırakmadan tamamen hijyenik bir şekilde kurutmaktayız. Halı yıkama işlemi tamamlanan halılarınız, halının cinsine göre 8 ile 12 saat arasında tamamen kurutulmuş bir şekilde toplanır, sizlerin müsait olduğunuz gün ve saatte adresinize teslim edilir. +903124472223 [email protected]