Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

DİLARA TEMİZLİK İLAÇLAMA |

DİLARA TEMİZLİK İLAÇLAMA |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO99178
  • İLAN TARİHİ20 Haziran 2022

İlan Açıklaması

DİLARA TEMİZLİK İLAÇLAMA adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: NURİYE MAH. İNCİ SOK İNCİ APT. MALATYA / BATTALGAZİ
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +904222115400
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

DİLARA TEMİZLİK İLAÇLAMA FİRMASI HAKKINDA
VİZYONUMUZ

2003 Yılında Malatya ’da ev ve işyeri temizlik hizmeti ile hizmetinize girmiştir.
Sektörde, Malatya ’nın bir numarası olmak,
Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliğini sağlamak,
Malatya ’da, kaliteli, hijyen ve sağlıklı hizmet vermek.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi, cesur ve sağduyulu iş anlayışımızla …
Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak benimseyerek, istekleri doğrultusunda hizmet vermek.
Taleplere duyarlı, hijyenik ve hassas hizmet vermek. !
DİLARA ENDÜSRİYEL TEMİZLİK FİRMASI
Nitelikli saygılı müşteri memnuniyetini her zaman dikkate alan bu doğrultuda hizmet verdiği kişi ve kurumlarla kalıcı dostluklar kuran temizlik hizmetlerinde gerek teknoloji gerekse kullanılan kimyasallar ve diğer yardımcı malzemelerle birlikte temizlik ekipmanları konusunda da öncü olan bir kuruluştur. Hızla gelişen genel hizmet sektöründeki öncelikli hedefimiz sektörsel ihtiyaç ve taleplerde kaliteli hizmet bilincini öncelikli tutmaktır. Günümüz koşullarında aranılan ürün kalitesinin yanı sıra verilen hizmet sonrası yeterlilik teknik ve teknik destek ve de danışmanlık hizmetidir. Bu bilinç çerçevesinde dünyaca bilinen ürün ve ekipmanları kullanmaktayız.

DİLARA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Dilara temizlik olarak ihtiyaç duyduğunuz ev, işyeri, büro, ofis temizlikleri, inşaat ve tadilat sonrası temizlik, halı ve koltuk yıkama ve temizliği, dış cephe temizliği ve cam silimi, yerinde halı yıkama hizmeti, iş merkezi temizliği, alışveriş merkezi temizliği, sert zemin cila ve bakım hizmeti, okul ve dershane temizliği, duvar silim hizmeti, bina ve apartman temizliği, site ve villa temizliği, cami temizliği ve halı yıkama hizmeti, ilaçlama hizmeti ve sonrası temizlik, personel temini, sabit eleman ve gündelikçi bayanlar v. b. temizlik işlerinizde DİLARA TEMİZLİK hizmetinizde temizlik ihtiyaçlarınızda bizi arayın
Deneyimli eğitimli disiplinli güler yüzlü ve güvenilir ekibimiz vasıtasıyla temiz ve saygın mekanlar için hizmet anlayışımızı güvenlik bilinci ile birleştirmekteyiz tek hedefimiz siz müşterilerimize sağlıklı ve güvenilir bir ortam sunmaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ
ÇAĞIMIZIN DEĞİŞEN VE GELİŞEN KOŞULLARINDA MÜŞTERİ BEKLENTİ İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK NİTELİKTE KALİTELİ HİZMET, BİR DEFADA ZAMANINDA VE SÜREKLİ BİR ŞEKİLDE SUNULMASI İLE MÜMKÜNDÜR DİLARA ’DA, HİZMET SUNULURKEN DOĞRU ÜRÜN VE MALZEMEYİ DOĞRU YERDE KULLANARAK SORUNLAR ÇÖZMEK HEDEFLENİR. DİLARA ’DA, KALİTE HEDEFLERİNE ULAŞMAK İÇİN YENİLİKLER VE DEĞİŞİKLİKLER TAKİP EDİLİR VE UYGULANIR. DİLARA. HİZMET VERDİĞİ KURUMLARDA HİZMETTEN FİİLİ ETKİLENEN HERKESİ MEMNUN ETMEYİ HEDEFLER. ONLARIN GÖRÜŞ VE FİKİRLERİNİ ALIR. DİLARA ’NİN HEDEFLERİNE ULAŞABİLMEK İÇİN BELİRLEDİĞİ STRATEJİ, EĞİTİMLİ PERSONEL, KALİTELİ MALZEME VE HATASIZ ÇALIŞMANIN BELİRLENEN ŞARTLARA GÖRE EN İYİ ORGANİZASYONUDUR. DİLARA HEDEFİ, DÜNYA STANDARTLARINDA BİR ŞİRKET OLMAK VE ÜSTÜN KALİTEDE HİZMET VERMEKTİR. DİLARA, VERDİĞİ HİZMETLERDE ÇEVREYLE DOST ÜRÜN KULLANARAK, ÇEVRE TEMİZLİĞİNE VERDİĞİ ÖNEMİ DESTEKLER. ŞİRKETİMİZ KALİTE POLİTİKASININ, TÜM ÇALIŞANLAR TARAFINDAN BENİMSENECEĞİ VE UYGULANACAĞI VAZGEÇİLMEZ UNSURUDUR.

YENİ ŞÜBEMİZ DE KONYA DA HİZMETE GİRMEKTEDİR. +904222115400 www.dilaratemizlik.com.tr