Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ONL BİLİŞİM | KONAK İZMİR

ONL BİLİŞİM | KONAK İZMİR

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO95950
  • İLAN TARİHİ18 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ONL BİLİŞİM adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: İSMET KAPTAN MAHALLESİ, HÜRRİYET BULVARI NO: 10 DAİRE: 502 KONAK / İZMİR
İLÇE: KONAK
ŞEHİR: İZMİR
FİRMA TELEFON: +902322150373
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ONL BİLİŞİM FİRMASI HAKKINDA
ONL Telekom Teknik Servis Hizmetleri, Digital Televizyon Yayıncılığı ve Telekomünikasyon sektöründe hizmet vermektedir. İleri teknoloji sistemlerinin tesis, bakım hizmetlerini sunmaktadır. Konusunda uzman kalifiye personel grubu eşliğinde teknolojiye uygun geniş, esnek ve hızlı hareket kalibiyetine sahip bir organizasyon yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Günümüzde tüketiciye sunulan ürünün yanısıra, sunulan hizmetin kaliteside en az ürün kadar etkili olmaktadır. Bunun bilincinde olarak hizmet kalitesini yüksek ivmelere ulaştırmak en önemli amacımız olmaktadır.

Firmamız İzmir geneli Digiturk Satış Yetkili Teknik Servisi, Merkezi Digital Uydu Yayın Sistemleri, Ofis Santral Sistemleri, İnternet Erişim Teknolojileri dallarında hizmet vermektedir…

Toplam kanal sayısı 170’i geçen DIGITURK, televizyon kanalı, radyo, interaktif ve dijital müzik kanalını, çok net görüntü ve CD kalitesinde ses yayınıyla, Türkiye’nin her köşesinde, Kıbrıs, Avrupa ve hatta Amerika’da bulunan 2. 300. 000 ’i aşkın üyesine ulaştırmaya devam ediyor.

DIGITURK, en yeni teknoloji ile donatılmış teknik alt yapısı ve uzman kadrosu ile kendi alanında rakipsiz bir kuruluştur. Dijital televizyon teknolojisinin sunduğu tüm olanakları sonuna kadar kullanan DIGITURK üyelerine sayısız hizmet seçeneği ve büyük avantajlar sağlamaktadır.

DIGITURK yerli ve yabancı kanallardan sinema kanallarına, spordan müziğe, belgeselden çocuk kanallarına kadar ailenin tüm bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayan ürün çeşitliliğine sahip sınırsız bir dünyadır.

Günümüzde, tüketiciye sunulan ürünün yanısıra sunulan hizmetin kalitesi de en az ürün kadar etkili olmaktadır. Bu nedenle amaç; en iyi, en fonksiyonel, en uygun fiyata, en ulaşılabilir ürünü üretmenin yanısıra, bunu üyelerine en iyi şekilde sunmak ve satış sonrası hizmet kalitesinden de taviz vermemektir. DIGITURK,, bayi ağı, teknik servisleri ve müşteri hizmetleriyle üyelerine ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke olarak benimsemiştir.