Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

YADİGAR ORMAN ÜRÜNLERİ | SELÇUKLU KONYA

YADİGAR ORMAN ÜRÜNLERİ | SELÇUKLU KONYA

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO73082
  • İLAN TARİHİ9 Haziran 2022

İlan Açıklaması

YADİGAR ORMAN ÜRÜNLERİ adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: AĞAÇ İŞLERİ SANAYİ, KIRCALI SOKAK NO:12 SELÇUKLU / KONYA
İLÇE: SELÇUKLU
ŞEHİR: KONYA
FİRMA TELEFON: +903322360404
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

YADİGAR ORMAN ÜRÜNLERİ FİRMASI HAKKINDA
KOÇ Mobilya küçük bir atölyede başlattığı girişimciliği ile 1983 yılından bu yana halkımıza verdiği kaliteli hizmetleriyle, halkımızın takdiri ve desteği ile çalışma yaşamına yeni bir soluk ve hız getirmiştir.

KOÇ Mobilya ülkemizde kapı, pencere, mutfak, dolap, banyo ve tüm ahşap ürünleri imalatı ile birbirinden farklı renk, desen, estetik gibi unsurları göz önünde bulundurarak hazırlamış olduğu zengin ürün kataloğu ile inşaat sektörünün lokomotiflerinden biri haline gelmiştir.

KOÇ Mobilya zengin ürün kataloğu ile birbirinden farklı estetik ürünlerin üretimindeki ilk hedefini kaliteyi en üst düzeyde tutarak fiyat verimliliği sağlamak ve teknolojiyi yakından takip ederek kalite optimizasyonunu uygulamaktır.

KOÇ Mobilya prensiplerine bağlı kalarak işletmecilik anlayışının temel yapı taşını dürüstlük olarak belirlemiştir. Gerek verdiği teklifler ve aldığı siparişlerin teslim tarihlerine verdiği hassasiyet, müşteri memnuniyetinin ve güvenin temel esası haline gelmiştir.

KOÇ Mobilya teknolojiyi takip eden ekipman ve kalifiye çalışanları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizlere bir telefon kadar yakınız…

Değerli tekliflerinizi bekler iyi günler dileriz.