Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

SETTE HOME GARDEN OFFICE | ÜMRANİYE İSTANBUL

SETTE HOME GARDEN OFFICE | ÜMRANİYE İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO72683
  • İLAN TARİHİ9 Haziran 2022

İlan Açıklaması

SETTE HOME GARDEN OFFICE adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: YUKARI DUDULLU MAH. ÖZENÇ SOK. NO:50 ÜMRANİYE / İSTANBUL
İLÇE: ÜMRANİYE
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902165266240
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

SETTE HOME GARDEN OFFICE FİRMASI HAKKINDA
KIRAL MOBİLYA 1996 yılından beri ofis ve bahçe mobilyaları satış sektöründe merkezi Alanya da olmak üzere hizmet vermektedir. Sektörde kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kısa sürede zirvede kendine yer edinmiş ve büyük projelere imza atmıştır.

Alanya merkez büro, Antalya Perge bulvarında 3200 m2 mağazası, Manavgat ’ta ki 2000 m2 ’lik mağazası, Alanya ’da ve son olarak İstanbul ’da yeni hizmete giren mağazamız ile en kaliteli ürünlerini müşterilerimizi sunmaya devam ediyoruz.

KING OFFICE adı altında büro ve bahçe mobilyası ithalatına başlayıp, bugün SETTE HOME GARDEN OFFICE markası adı altında yurt genelinde bayilik servis ağı ile ürünlerini tüm Türkiye de satışa sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana değişimi, gelişimi, yeniliği hedefleyen KIRAL MOBİLYA özgün tasarımları, kalite ile birleştirip sizlerle buluşturuyor.

Firmamız ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, bahçe mobilyaları, rattan ev mobilyaları, mutfak masa ve sandalyeleri ve birçok tarzda aksesuarlar ile kurumlara özel projelerde değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. KIRAL MOBİLYA uzman teknik kadrosu ile teknik montajdan, satış sonrası desteğe kadar müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedeflemektedir.

MAĞAZALARIMIZ;

Antalya, Side, Manavgat, Alanya ve İstanbul’da Toplam 5 mağazamız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

MARKALARIMIZ;