Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

VAROLLAR DEMİR - ÇELİK |

VAROLLAR DEMİR – ÇELİK |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO68692
  • İLAN TARİHİ6 Haziran 2022

İlan Açıklaması

VAROLLAR DEMİR – ÇELİK adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: D – 100 KARAYOLU ÜZERİ MERGİÇ MEVKİİ NO:645 DÜZCE / MERKEZ
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +903805231877
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

VAROLLAR DEMİR – ÇELİK FİRMASI HAKKINDA
VAROLLAR Demir – Çelik;

Demir – Çelik Ve Yapi Sektöründe Alaninda En Iyi Olan Firmalarin Uluslar Arasi Normlara Uygun Ürünlerini Düzce Ve Çevresinde Müsterilerine Hizli Bir Sekilde Sunmayi Görev Edinmis, Sektörde 50 Yillik Tecrübeye Sahip Bir Firmadir.
Ilk Kuruldugu Dönemlerde Tarim Makineleri Imalati Yapan Firmamiz Daha Sonraki Dönemlerde Bölgenin Yassi Ve Kütük Mamul Ihtiyacini Karsilamaya Yönelik Çalismalarda Bulunmustur. 1990’li Yillarda Müsterilerinden Gelen Talepler Üzerine Yapi Malzemeleri Alaninda da Hizmet Vermeye Baslamistir.

Firmamiz Demir – Çelik Sektöründe Boru, Profil, Transmisyon Gibi Ürünleri Ayrica Erdemir Ve Kardemir Gibi Türkiye’nin Lokomotif Firmalarinin Ürünlerini Soguk Sekillendirme(Abkant Büküm, Giyotin Kesim, Boru – Profil Bükme Vb. ) Ve Bilgisayar Destekli Plazma Kesim Üniteleriyle Isleyerek Müsterilerine Sunmaktadir.

2010 yılının son çeyreginde bünyesine kattığı dünyanın en hızlı ve en hassas kesim yapabilme kabiliyetine sahip LAZER KESİM tezgahı ile yurt içi ve dışı birçok firmaya hizmet vermektedir. +903805231877 www.varollardemircelik.com