Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

DÖKÜMAŞ |

DÖKÜMAŞ |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO69105
  • İLAN TARİHİ6 Haziran 2022

İlan Açıklaması

DÖKÜMAŞ adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: 1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 4. CAD. NO:5 MALATYA / MERKEZ
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +904222375062
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

DÖKÜMAŞ FİRMASI HAKKINDA
DÖKÜMAŞ; Malatya 1. Organize sanayi bölgesinde 2007 yılında, 2000m² kapalı 1000m² açık olmak üzere, toplam 3000m² alan üzerinde; 1000 ton/yıl kapasite ile MİMSAN GRUP tarafından çelik ve dökme demir üretimi için kurulmuştur. Tesis 2012 yılı itibariyle 4000 ton/yıl kapasiteye ulaşmış, konusunda uzman kadrosuyla, teknolojinin en son imkanlarını kullanarak, faaliyetlerine devam etmektedir.

Dökümaş döküm sektöründeki uzmanlığını, kurumsal yapısını, kalitesini, verimliliğini ve rekabet gücünü birleştirerek sektörde uluslar arası bir marka olmak için çalışmaktadır. Yüksek ısıya, aşınmaya ve darbeye dayanıklı yedek parça imalatı konusunda uzmanlaşmış olup, ürün gamını her geçen gün artırmaktadır. İmalatını enerji sektöründe yoğunlaştırmış bu bağlamda en son teknolojiye göre malzeme laboratuarı kurmuştur.

Dökümaş üretim sürecini ISO9001 – 2008 Kalite yönetim sistemi ile denetlemekte ve müşterilerin talep ve beklentilerine uygun üretim yapmaktadır. Üretimi, DIN, TSE, EN ve ASME vb. standartlara uyugn yapılan ürünler, olarak tahribatlı ve tahribatsız muayene yöntemleri ile üretimin belirli aşamalarında kontrol edilmektedir.

Firmamız; Enerji sektörüne Çöp Yakma Izgaraları, Biomass Yakma Kazanı Izgaraları, Boru Taşıyıcılar, Siklon elemanları, Çimento sektöründe Soğutma Plakaları, Vals Boğazı, Astar Plakalar, Ara Bölme Plakalar, Segment Tutucuları, Maden ve Taşkırma sektöründe Kırıcı Palet, Astar Plakası, Kırıcı Çekiç, Kırıcı Çeneler imal etmektedir. +904222375062 www.dokumas.com.tr