Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ADM MERMER | MERKEZ AFYONKARAHİSAR

ADM MERMER | MERKEZ AFYONKARAHİSAR

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO59645
  • İLAN TARİHİ3 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ADM MERMER adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: ANKARA – İZMİR KARAYOLU 10 KM MC DONALD’S YANI NO: 7 MERKEZ / AFYONKARAHİSAR
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: AFYONKARAHİSAR
FİRMA TELEFON: +902722525055
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ADM MERMER FİRMASI HAKKINDA
Mayıs 2012 ’de Afyon ’da Özdilek kavsagında Mc Donald ’s yanında ADM Mermer isimli kendi firmamı kurdum.
Kuruluş amacım: Türkiye ’nin ve dünyanın önde gelen üretici ve ihracatçı firmasında üretim, kalite kontrol, ürün geliştirme, tedarik, pazarlama, sevkiyat ve satış konusunda 20 yıllık deneyimimi, kendi kurduğum firmamda müşterilerime sunmak adına devam ettirmektir.

ÇALIŞMA KONULARIMIZ:
1) Danışmanlık: Yapı ve insaat projelerinde talep edilen mermer tedarigini saglamak siparis karsılama ve uretim takibi yaparak, sevkiyatı gerceklestirme asamasına kadar tum surecte soz sahibi olarak, musteri taleplerini gerceklestirmek.
2) Tasarım: Yapı ve insaat projelerinde dogaltas /mermer tasarımlarını yapmak, uygun renk ve urun yerlestirmeleri saglamak.
3) Projelendirme: dogaltas/mermer kullanılan tum projelerde imalat cizimlerini yapmak ve uretim asamasında ve sevkiyatta proje ile paralel gitmesini saglamak. Proje yonetmenligi yapmak.
4) Satıs: Kendi bunyesinde yer alan mermer showroomundaki urunler dahil, tum ulkedeki mermerleri tedarik etmek ve ic ve dıs piyasaya satısını gerceklestirmek.
5) İnspectorluk: mermer sektorundeki tum urunlerin urun proseslerinde, oncesinde (hammadde asamasında ) veya sonrasında ( sevkiyat oncesi) kalite kontrolorlugunu yapmak, sevkiyat esnasında gozetmenlik yapmak, gerekli goruldugunde numunelendirmek ve her asamada detaylı fotograflama yaparak rapor hazırlamak.
Musteriye urun hakkında Major ve minor hataları oncesinde belirleyerek kalite kitabını sunmak, olması gereken paketleme spesifikasyonlarını sunmak ve inspectorlugu bu kurallara gore titizlikte gerceklestirmek.

Bu vesile ile Sizlerle yukarıdaki konularda isbirligi icine girmeyi ve cozum ortagı olmayı arzulamaktayım. Umarım birlikte calısma olanagı buluruz.