Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ERDEM HAVALANDIRMA - ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ |

ERDEM HAVALANDIRMA – ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO58584
  • İLAN TARİHİ3 Haziran 2022

İlan Açıklaması

ERDEM HAVALANDIRMA – ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: ÇAKMAK MAH. ALEMDAĞ CAD. NO: 512/C İSTANBUL / ÜMRANİYE
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +902165405380 +902165405380
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ERDEM HAVALANDIRMA – ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ FİRMASI HAKKINDA
2000 yılından beri Erdem Havalandırma Ekipmanları Ümraniye fabrikamızda hizmete devam etmektedir. Menfez, anemostad, difüzör, panjur, susturucu, kontrol ve müdahale kapağı, damper, hepa filtre kutusu ve plenum kutusu çeşitleri ile imalata başlanmış olunup, 2000 yılında kurmuş olduğumuz havalandırma – iklimlendirme üniteleri imalat bölümü ile imalatımıza her yıl yeni ürünler eklenmektedir. 2011 yılında kurulan Ar – Ge ve Ür – Ge departmanının çalışmaları ile imalatımıza yön verilmektedir. Kurmuş olduğumuz havalandırma ekipmanları laboratuarı ile teknolojiyi ve yenilikleri takip eden Erdem Havalandırma, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Isıtma, Soğutma, Havalandırma sektörüne mühendislik hizmeti veren bir kuruluş olarak dinamik, gelişmelere açık, kaliteli ve güvenilir ürünlerle yurtdışı ve yurtiçi pazarına hakim olmak.
Misyonumuz

Firma çalışmalarını sürdürmek ve varlığını koruyabilmek için, işinde yetki ve sorumluluğunun bilincinde olan, firma gelişimine paralel olarak sürekli gelişimini sağlayarak bunu üretime yansıtan, ortak amaçlar doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinen, çalışmayı yardımlaşmayı başarı ve gururu ortak paylaşımlar olarak gören bir çalışanlar
topluluğu oluşturmak. +902165405380 +902165405380 [email protected] www.erdemhavalandirma.com