Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

DALGIÇ ANAHTAR |

DALGIÇ ANAHTAR |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO58290
  • İLAN TARİHİ3 Haziran 2022

İlan Açıklaması

DALGIÇ ANAHTAR adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: KARLIKTEPE MAHALLESİ, EGEMENLİK BULVARI NO: 35 İSTANBUL / KARTAL
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +905335467514
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

DALGIÇ ANAHTAR FİRMASI HAKKINDA
stanbul’un Kartal ilçesi 20 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleler Atalar mahallesi, Çarşı mahallesi, Çavuşoğlu mahallesi, Cevizli mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Esentepe mahallesi, Gümüşpınar mahallesi, Hürriyet mahallesi, Karlıktepe mahallesi, Kordonboyu mahallesi, Orhantepe mahallesi, Orta Mahalle, Soğanlık Mahallesi, Petroliş mahallesi, Topselvi mahallesi, Uğurmumcu mahallesi, Yunus mahallesi, Yakacık mahallesi, Yalı mahallesi ve Yukarı mahalleleridir. Biz www. kartaldacilingir. com olarak siz değerli Kartal halkına en kaliteli ve en hızlı çilingir servisini sunmak için buradayız. Siz değerli müşterilerimizin daha güvenli ve daha rahat bir yaşam sürdürebilmesi için işimizi layığıyla yapmaya çalışıyoruz.

Güvenliğiniz bizim bir numaralı önceliğimizdir. Yaptığımız işi severek yaptığımızı söylemekten mutluluk duyuyoruz. Çünkü sizlerin güvenini sağlamak sizleri evinizde ve işyerinizde güvenli bir şekilde muhafaza etmek bizim için bir gurur kaynağıdır. kartaldacilingir com olarak sizlere sunduğumuz hizmetler, kapı açma, oto kapısı açma, kilit değiştirme, oto anahtar kopyalama, oto alarm sistemleri, ev alarm sistemleri, ev anahtar kopyalama, kapı kilidi değişimi, kapı kolu montajı, acil çilingir hizmeti, çelik kasa açma, çelik kasa anahtar kopyalama, oda kapısı kilidi değiştirme gibi bir çok çilingir hizmeti sunmaktayız. Fakat bu hizmetleri sunarken eşyalarınıza hasar vermeden ve zarar görmeden yapmaya çalışıyoruz.

Mesafe ve trafiğe göre size en hızlı ulaşımı sağlayarak sizin değerli vaktinizi çalmadan sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. kartaldacilingir com olarak sizlere Kartal’da acil çilingir hizmetini en kaliteli şelikde sunmaya çalışıyoruz. Fiyat konusunda da size en makul en ucuz fiyat garantisi veriyoruz. Fakat kalitemizden tabii ki şaşmıyoruz. Acil çilingir hizmetimiz ile sizlere 7 gün 24 saat çilingir hizmeti garantisi veriyoruz. 7/24 kartal acil çilingir hizmetimiz bir telefon uzağınızda.

DIĞER SAYFALAR
HAKKIMIZDA
HİZMET BÖLGELERİMİZ
VIZYONUMUZ +905335467514 www.kartaldacilingir.com