Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

AKÇAKOCA TOPALOĞLU EMLAK |

AKÇAKOCA TOPALOĞLU EMLAK |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO47307
  • İLAN TARİHİ28 Mayıs 2022

İlan Açıklaması

AKÇAKOCA TOPALOĞLU EMLAK adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: ÇUHALLI ÇARŞISI ATATÜRK CAD. NO: 140 DÜZCE / AKÇAKOCA
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +903806117253
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

AKÇAKOCA TOPALOĞLU EMLAK FİRMASI HAKKINDA
AKÇAKOCA TOPALOĞLU EMLAK GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK ARACILIK HİZMETLERİ
FİRMAMIZ,

Kuruluşundan beri emlak alım ve satımı yapan vatandaşlarımızın büyük ilgisini çekmiştir.

Bugün Topaloğlu Gayrimenkul Danışmanlık – Aracılık Hizmetleri yol gösterici ve lider bir kuruluştur. Bu gelişmesini, vizyonuna, misyonuna ve temel değerlerine borçludur. O her zaman zorlukları fırsatlara dönüştürebilmiş ve bu bağlamda vatandaşlarımıza hizmet sunmuştur. Bugünde aynı coşku ve heyecanla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Topaloğlu Gayrimenkul Danışmanlık – Aracılık Hizmetleri ’ nin vizyonu, emlak piyasasında, bölgemizin en gelişmiş ve en güvenilir emlak alım – satım kuruluşları arasında yer almasıdır. Emlak alanında geleceğin resmini zihninde her zaman canlı tutan firmamız gelecekte olacak olayları daha olmadan hisseder ve bu alanda müşterilerini bilgilendirir. Firmamızın vizyonu, ona motivasyon sağlar ve enerjisinin büyük bölümünü emlak işine yoğunlaştırmasına sebep olur.

Firmamızın misyonu, başka bir ifade ile var oluş sebebi, emlak alanında müşterilerini bilinçlendirmek ve edindiği bilgi ve tecrübeleri müşterileri ile paylaşmaktır. Böylece ülkemizde emlak bilincini yaymaktır. Firmamız mevcut bilgi birikimini insanlarla paylaşmaktan büyük şeref duyar. Onun misyonu, emlak alanında ülkemiz insanlarına hizmet etmektir.

Topaloğlu Gayrimenkul Danışmanlık – Aracılk Hizmetleri nin vizyonu ve misyonu doğrudan asla vazgeçemeyeceği temel değerleri vardır.

Bu temel değerlerin başında insana saygı gelir. Firmamızın felsefesine göre insan, çok önemli bir varlıktır, asla aldatılmaz ve zarara sokulamaz.

Topaloğlu Gayrimenkul Danışmanlık – Aracılık Hizmetleri, hizmet ederken milletimizin milli ve manevi değerlerinden kesinlikle taviz vermez. Ayrıca evrensel değerlere ve demokrasinin ilkelerine sıkıca bağlıdır.

Unutmayınız’ki;

”GÜVEN ANLATILMAZ YAŞANIR,

GÜVEN YAŞANARAK DUYULUR”.

Davut Ali Topal +903806117253 www.dattopaloglu.com