Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

PLATİN İLAÇLAMA | MERKEZ DENİZLİ

PLATİN İLAÇLAMA | MERKEZ DENİZLİ

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO38822
  • İLAN TARİHİ15 Mayıs 2022

İlan Açıklaması

PLATİN İLAÇLAMA adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: TOPRAKLIK MAH. 576 SOKAK NO:9 MERKEZ / DENİZLİ
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: DENİZLİ
FİRMA TELEFON: +902582412772
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

PLATİN İLAÇLAMA FİRMASI HAKKINDA
PLATİN Çevre Sağlığı – Peyzaj olarak Halk Sağlığı alanında Zararlı Böcek ve Kemirgen (fare, sıçan) kontrol ve mücadele uygulamaları konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Zararlı böcek ve kemirgen gibi sorunların ortadan kaldırılmasında uzman kadromuz ve profesyonel yaklaşımlarımızla size en uygun ve kalıcı çözümleri sunuyoruz.

BüyütBüyüt Sağlık Bakanlığı’nca istenen GSM ruhsatına ve Mesul Müdür sertifikasına sahip PLATİN Çevre Sağlığı – Peyzaj aynı zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından verilen İlaç Uygulama İzin Belgesi ne de sahiptir.

Günümüzün en yeni teknoloji ve kimyasalları ile uzman teknik kadromuz kemirgen ve zararlı böceklerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Eğitimli operatorlerimizle çevrenizde istemediğiniz canlılardan en hızlı ve pratik şekilde kurtulacağınızdan şüpheniz olmasın.

Zararlı böcek ve kemirgenlerin uzak tutulması gereken en önemli yerlerin başında kurumsal işletmeler gelmektedir. Gerek sağlık ve üretim standartlarının korunması gerekse kurum prestijinin sürdürülebilmesi için PEST kontrol sistemleri önerilmektedir. Firmamız her kuruma uygun seçenekleri, farklı teknik ve bilimsel incelemerle oluşturarak sunmaktadır.

Firmamız yalnızca belirli bir zaman diliminde çevre sağlığınızı korumakla kalmaz, kalıcı ve uzun vadeli çözümlerle işyerinizin uzun vadeli sorumlu sağlık birimi olarak görev yapar. Bu bilinçle her uygulamada %100 Müşteri Mennuniyeti ilkemizden taviz vermemekteyiz.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T. C. Sağlık Bakanlığı kuralları doğrultusunda Entegre Pest Kontrol olarak adlandırılan kimyasal, fiziksel ve biyolojik yöntemlerin bir arada kullanarak uzun vadeli çözümler oluşturmaktayız.

İlaçlama ve çevre sağlığı konusu basite indirgenecek bir konu değildir. İlaç uygulama izin belgesi olmayan kişi ya da kuruluşların yapacağı uygulamalar size ya da sevdiklerinize zarar verebilir. Yanlış uygulanan kimyasal ve biyolojik etkenler insan sağlığını önemli ölçüde tehdit etmektedir !

PLATİN Çevre Sağlığı’nın sunduğu profesyonel çözümlerle sevdiklerinizi ve çevrenizi kalıcı olarak koruyabilirsiniz.