Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

SCALA TASARIM MÜHENDİSLİK |

SCALA TASARIM MÜHENDİSLİK |

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO33617
  • İLAN TARİHİ13 Mayıs 2022

İlan Açıklaması

SCALA TASARIM MÜHENDİSLİK adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: ESATPAŞA MAH. ATATÜRK CAD. YAPRAK SOK. NO: 16/1 İSTANBUL / ATAŞEHİR
İLÇE:
ŞEHİR:
FİRMA TELEFON: +902165454111
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

SCALA TASARIM MÜHENDİSLİK FİRMASI HAKKINDA
Firmamız Scala Tasarım Mühendislik Endüstriyel Tesisler projelendiren bir firmadır.

Şirketimiz ağırlıklı olarak endüstriyel tesisler için mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermek, karbon çeliği veya her çeşit paslanmaz ve diğer alaşımlı çelik malzemelerden imal edilen özel ekipmanların tasarımlarını, mühendislik ve ressamlık hizmetlerini ve bunların temel ve diğer inşaat işlerini yapmak üzere 1994 yılında kurulmuştur.

Şirketimizin başlıca faaliyet konuları depolama tankları, saha tankları, yakıt tankları etc. dizaynı ve projelendirilmesi. Eşanjör dizaynı ve imalat projelerinin hazırlanması. Amonyak tankları dizaynı ve projelendirme işleridir.

Daha önce yurt içi ve yurt dışında olmak üzere çeşitli endüstriyel tesislere basınçlı kaplar, konik ve/veya yüzer tavanlı atmosferik depolama tankları (135. 000 m3 kadar dizayn ettik), eşanjörler, yeraltı betonarme zırhlı yakıt depolama tankları, sıvı azot depolama tankları, amonyak tankları, kriyojenik tanklar, boru devreleri, stress analizi, kolonlar, LPG tesisleri, dome rooflu demineralize su ve çeşitli petrol türevleri tankları v. s. gibi ekipmanları dizayn ettik. +902165454111 [email protected] www.scalatasarim.com