Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

UZMANİ KİM | KADIKÖY İSTANBUL

UZMANİ KİM | KADIKÖY İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO33515
  • İLAN TARİHİ12 Mayıs 2022

İlan Açıklaması

UZMANİ KİM adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: KOZYATAĞI MAH. DEĞİRMEN SOK. AR PLAZA E BLOK NO: 13/3 KAT: 4 KADIKÖY / İSTANBUL
İLÇE: KADIKÖY
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902166060670
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

UZMANİ KİM FİRMASI HAKKINDA
İş yoğunluğu, çocukların ihtiyaçları, evdeki işler derken, artık birçoğumuz yaptıracağımız işler için vakit ayıramıyoruz. uzmani. kim sitemiz ile birçoğumuzun temel problemi haline gelen vakit sıkıntısını tek bir tıklama ile çözebilme imkanı sunuyoruz sizlere. Üstelik uzun piyasa araştırmaları yapmaya gerek kalmadan, ücretsiz teklifler alarak.

Bilişimden nakliyata, organizasyondan özel derse kadar birçok sektör de alanının en iyilerini bir araya getiren sitemiz sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi için kalite çıtasını en yükseklerde tutuyor. Siz uygun fiyata yüksek kalitede hizmet alırken satıcılarımız ise kendilerine yeni pazar alanları bulmuş oluyor. Üstelik uzmani. kim bu hizmetleri karşılığında komisyon almıyor.

uzmani. kim sitesini kurarken sadece kar amacı gütmeyi hedeflemedik. Sizin bütçenizi korumayı hedeflerken hizmet sektörlerini diri tutmayı ve ülke ekonomisini canlı tutacak yeni bir sanal platform oluşturma hayali ile çıktık yola. Bunu ise diğer birçok e – platform gibi ‘ ’ bizim kazancımızdan önce sizin memnuniyetiniz gelir ’ ’ sloganları ile yapmaya niyetli değiliz. Çünkü zaten biliyoruz ki sizin memnuniyetiniz olmadan bizim kazanmamız sadece bugünü kurtaracaktır.

Biz çağın ticaret ve ekonomi platformu kurarken önceliğimiz olarak sizleri belirledik. Verdiği hizmetleri daha geniş pazarlara ulaştırmak isteyen ancak buna ekonomik ve sosyal olarak imkânı olmayanlar için Türkiye ’nin en büyük sanal pazarlarından birinin kapılarını aralıyoruz. Bu büyük ailede sizde yerinizi almak için acele edin. Bir hizmet almak istiyorsanız yada sunduğunuz hizmeti pazarlamak istiyorsanız uzmani. kim olarak sizlere ev sahipliği yapmak için biz hazırız, sizi bekliyoruz.