Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ORKANET WEB HİZMETLERİ | ÜSKÜDAR İSTANBUL

ORKANET WEB HİZMETLERİ | ÜSKÜDAR İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO33391
  • İLAN TARİHİ12 Mayıs 2022

İlan Açıklaması

ORKANET WEB HİZMETLERİ adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: SELİMİYE MAHALLESİ KIŞLA CADDESİ DAYE KADIN SOKAK NO:63 DAİRE:9 ÜSKÜDAR / İSTANBUL
İLÇE: ÜSKÜDAR
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902164924687
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ORKANET WEB HİZMETLERİ FİRMASI HAKKINDA
2007 yılından bu yana internet ve bilişim alanında hizmet veren orkanet bugünde hizmetlerine kaldığı yerden devam ediyor. Web tasarım, yazılım çözümleri, web yazılım, web uygulamaları, logo tasarımları, broşür tasarımları, internet reklamları, toplu sms, e – ticaret sistemleri, seo gibi alanlarda hizmetlerini sürdürmektedir.
Orkanet müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin nasıl düşündüğü ve ne istedikleri bizim için son derece önemlidir.
Orkanetin çalışan kadrosu sizin istediklerinizi ön planda tutarak, sizin için en iyi görselliği, işlevselliği ve kullanılabilirliği çalışmalarına yansıtır. Sizin için en iyi değerlendirmeleri yaparak, sizin için en iyisini ortaya çıkarır.
Bunun yanında kendi web projelerinide geliştirmeye devam etmektedir. 2012 yılında geliştirdiğimiz oyuneksper oyun forumları sayesinde birçok oyuncumuz oyunlar hakkında bilgi alıyor, tartışıyor ve paylaşıyor. Her geçen gün başka web projeleride ortaya koymaya devam edecektir.
Referanslarımız arasında bulunan bazı firmalarımıza geliştirdiğimiz özel yazımlımlar sayesinde kendi işlerini düzene koymuşlardır. İşlerinin takiplerini, rapor dökümlerini ve daha birçok işlemi kolaylıkla yazılımlarımız üzerinden almaya devam ediyorlar.
Gene referanslarımız arasında bulunan bazı firmalara verdiğimiz bütünleşik hizmetimiz sayesinde logo tasarımlarını, broşürlerini, web tasarımını, özel yazılımlarını geliştirerek şirketleri tamamen teknolojik dünyaya hazırladık. Ve hazırlamayada devam ediyoruz.
Bizi seçen tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz…