Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

ATB - TEKNİK BAKKAL | TUZLA İSTANBUL

ATB – TEKNİK BAKKAL | TUZLA İSTANBUL

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO33419
  • İLAN TARİHİ12 Mayıs 2022

İlan Açıklaması

ATB – TEKNİK BAKKAL adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: TAHAFFUZHANE CAD. NO:24 / B POSTANE MAH. TUZLA / İSTANBUL
İLÇE: TUZLA
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902164475245
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ATB – TEKNİK BAKKAL FİRMASI HAKKINDA
BİLGİSAYAR BAKIMI VE ONARIMI
bilgi teknolojisi malzemeleri, bilgisayar bakım hizmetleri, bilgisayar onarımı, dizüstü bilgisayar onarımı, dizüstü pc, kişisel bilgisayar toplanması, adsl modemleri, antivirus, dijital fotoğraf makinesi, ekran kartı, hard disk, işlemci, sunucular, büro makineleri için kartuşların yenilenmesi, dizüstü bilgisayar kiralama, donanım için teknik destek

ATB – Teknik Bakkal; Tuzla’da Bilişim ve Teknoloji hizmet merkezi olmayı hedeflemektedir. Bilgisayar ve teknoloji ile ilgili her türlü hizmet, kısa sürede ve yüksek kalitede sunulmaktadır. Uygun fiyatlı, kişiye özel hizmetlerde sizlerin öncelikli ihtiyaçlarınızın giderilmesi amaçlanmaktadır.

Kişiye özel ya da istenilen niteliklerde kaliteli ve en ucuz çözümler sunulmakta, son teknoloji donanımlar ile talepleriniz karşılanmakta ve müşteri memnuniyeti prensip olarak görülmektedir. Uzman teknik kadrosu ve danışmanlığından faydalanabileceğiniz ekibiyle her türlü teknik ve bilişim işlerinizde yanınızdadır. Masaüstü, dizüstü, yazıcı ve printer alımlarınızda size en gerekli ve en ucuz çözümler sunulmaktadır.

Bilinen ucuz bilgisayar pazarlarını ayağınıza getirerek size hem zamandan hem de yüksek maliyetlerden kurtardığı gibi alınan ürünlerin teknik desteği ile de sizlerin yanı başınızda.