Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

TUĞBA ÇANTA | ALTINDAĞ ANKARA

TUĞBA ÇANTA | ALTINDAĞ ANKARA

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO6563
  • İLAN TARİHİ2 Nisan 2022

İlan Açıklaması

TUĞBA ÇANTA adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: HİSARPARKI CAD. ÇANTACILAR SOK. NO: 8 / ULUS ALTINDAĞ / ANKARA
İLÇE: ALTINDAĞ
ŞEHİR: ANKARA
FİRMA TELEFON: +903129200102
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

TUĞBA ÇANTA FİRMASI HAKKINDA
Kuruluş öyküsü 1979 yılına dayanan Tuğba Çanta, kurulduğu günden bugüne Ankara ’da çanta ve saraciye alanında hizmet vermektedir. Tuğba Çanta; valiz, okul çantası, bayan çantası, evrak çantası, ve cüzdandan oluşan geniş ürün yelpazesini kendi bünyesindeki tasarımcılar ile ortaya çıkarmakta ve koleksiyonunu her sezon öncesi yenileyerek daha çağdaş, daha estetik ve daha dinamik bir üretim yapmaktadır.

Ürünlerinde detayları, detaylardaki şıklığı ve özellikle kullanılabilirliği öne çıkarmaktadır. İmalatının yanı sıra Uzak Doğu ’daki üretiminde de titizliğinden, inceliğinden ve detaylara verdiği önemden ödün vermemekte ve müşterilerine ürünlerindeki ayrıcalığı ispat etmektedir.

Tuğba Çanta Ankara ’da 1500 metrekarelik merkez binasında toptan satışına devam ederken, alışveriş merkezlerindeki KABARA ismiyle kendi açtığı ve ayrıca bayilik ile yönettiği farklı markalardaki perakende mağazalarında da son kullanıcıya ulaşmaktadır.

Ayrıca Milano, Londra gibi moda konusunda söz sahibi dünya şehirlerine özel üretimler yapan Tuğba Çanta, bu şehirlerdeki dünyanın önde gelen tasarımcılarıyla da kendi koleksiyonları için çalışmaktadır.

37. yaşını kutlamaya hazırlanan Tuğba Çanta, kurulduğu günden bu yana ticaretteki ciddiyetini muhafaza etmiş ve bugün de müşterilerine en iyiyi vermek adına prensiplerinden taviz vermeden hayatını devam etmektedir.

TUĞBA ÇANTA HARİTA KONUMU:
ENLEM: 39.941063344029416
BOYLAM: 32.859994769096375