Eskişehir iş ilanları seri ilanlar

TÜMPAK PLASTİK AMBALAJ SANAYİ | BORNOVA İZMİR

TÜMPAK PLASTİK AMBALAJ SANAYİ | BORNOVA İZMİR

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO26941
  • İLAN TARİHİ10 Mayıs 2022

İlan Açıklaması

TÜMPAK PLASTİK AMBALAJ SANAYİ adres telefon iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

ADRES: 408 SOKAK NO:6 / PINARBAŞI BORNOVA / İZMİR
İLÇE: BORNOVA
ŞEHİR: İZMİR
FİRMA TELEFON: +902324786257
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

TÜMPAK PLASTİK AMBALAJ SANAYİ FİRMASI HAKKINDA
TÜMPAK PLASTİK AMBALAJ

Tümpak Plastik 2007 yılında İzmir Pınarbaşın’da bulunan fabrikasında Polietilen, Pet, Polipropilen şişe ve bidonların üretimini yapmaktadır. Firma başlıca Gıda, Kozmetik, Madeni Yağ, Temizlik Maddeleri, Kimyasal Ürünler, Tarım İlacı sektörüne hitap etmektedir.

Tümpak Plastik, sektörün lokomotifi olma konusunda yaptığı teknolojik çalışmalarla müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Firmamız ambalajlarını kullanan müşterilerinin ürünlerinin nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar, geçen sürede ambalajdan kaynaklanan hiç bir problem yaşanmaması için kaliteli ve standartlara uygun hammadde kullanmaya özen göstermektedir.

Müşterilerinin ürünlerini en iyi, en şık ve en kullanışlı ambalajlarda sunmaları için kalıp tasarımlarına özel bir önem vermekte ve müşterinin isteği doğrultusunda yeni model kalıplar yaptırılabilmektedir.

Firmamız üretimini güvence altında tutmak, ürün kalitesini en üst düzeyde oluşturmak için, belirlediği kalite politikasıyla görev tanımlarını porsedürleriyle kalite sisteminin gereklerini yerine getirerek üretim yapmaktadır.

Müşterilerini iş ortakları olarak gören ve onlarla en uzun soluklu çalışma yollarını seçmeyi kendisine ilke edinen firmamız, yeni ürünlerin geliştirilmesi, verimliliğin arttırılması, maliyetin düşürülmesi ve kalite standartlarının arttırılması için çalışmalar yapmaktadır.

Tümpak Plastik’in hedefi müşterilerine kaliteli ve hızlı bir hizmet sunarak, ürünlerinin değer kazanmasını sağlamaktır.